ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER İLE YENİDEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Altınkum Spor Başkanı Özgür Makasçıoğlu yapılacak seçim öncesi yeniden adaylığını zehir zemberek sözler ile açıkladı.

25 Haziran 2022 Cumartesi 12:51
ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER İLE YENİDEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Makasçıoğlu basına verdiği demeçte şu ifadeler yer aldı;
Geçen sene şampiyon olamazsak istifa edeceğim beyanım ortada lakin sezon ortası yaşananlar duruldukça ve üzerine zaman geçtikçe ayyuka çıkan olaylar ve entrikalar ile  şampiyon olmamız zaten imkansızmış.
Yönetim Kurduk içlerinde olayı ticarete dökenler oldu, hoca aldık kendini kaf dağında sananlar oldu. Takım içi yetki verdiklerimiz oldu anca konuştu icraatta sıfırlardı. Yüz binlerce para harcadık içlerinde tatil havasında olanlar oldu. Pilot takım uygulaması dedik, takımı uzaktan yöneteceklerini inananlar oldu. İsterdim ki çabaladık, uğraştık ama başaramadık desinler ama diyemediler suçu dedikodu ile benim üzerime yıktılar.
MADDİ MANAVİ EN ÇOK BEN YIPRANDIM
Bir çoğu  bahanelere ve suçlamalara sığındı ama Başkan olarak tüm başarısızlık bende  kaldı oysaki tüm kararları yönetim kurulunda oyladım, herkesin fikrini aldım biri diyemez ki benim için başkan tek başına karar verdi ama yaşananlardan sonra yalnız bırakıldım. Her şeyde bir Hayır vardır diyorum yola kaçak dövüşenlerle değil taşın altına elini koyacaklarla, bana inananlarla ve inandıklarımla yürüyeceğim.
KULÜP BAŞKANI OLARAK ÖNÜMÜZE BAKMAKLA SORUMLUYUM
Yeni Yönetim kurulum  ile yeni yol planı yaptık .Seçimde devam edersek denenmişleri denemeyerek farklı bir yol izleyeceğiz.
Didim Belediyespor başkanı Sayın Murat Küçüker ile bir toplantı gerçekleştirdik ve Didim adına ortak adım atma fikir birliğine vardık. Oyuncu paylaşımı ,bütçe harcaması , takımlar yapılanması üzerine konuştuk bunu seçimimiz sonrası bir kez daha değerlendirip yola koyulacağız birlikte güzel bir yapılanma içinde olacağız.
JONAS SUKA VE ABRAHAM DEGNİ TRANSFERİNE ONAY İLE DİDİM SPOR İKİ KULÜP ARASİNDAKİ ANLAŞMAZLIKLARA SON VERDİK
Bu iki oyuncunun transferiyle yıllardır süren gerilime son verdik. Bu karar ile Yönetim tarafından anlamsız şekilde  yalnız bırakılmama rağmen verdiğim sözü tuttum. Keşke Didim Spor şampiyon olsaydı da Didim Spor ile Didim Ortak paydası kazansaydı.
GEREK A TAKIM GEREKSE ALT YAPI'DA YENİDEN YAPILANMAYA GİDECEĞİZ 
A Takımda mümkün olduğunca Didim'de yaşayan Didim'in çocukları ile ilerleyeceğiz. Tabi burada bütçede önemli ama önceliğimiz Didim’deki futbolcular. Altyapı'da ise Hasan Hüseyin Sarıtaş Hocamızla zaten bir yapılanma içindeydik bu oluşumu daha da geliştirerek devam etmek istiyorum.
DİDİM BELEDİYE SPOR İLÇENİN LOKOMOTİFİ
Didim Belediye Spor Başkanı Murat Küçüker Didim'de Futbolun ilerlemesi için bir şans. Bunu kendisi ile çocukluk arkadaşı olmamızdan ya da Bir dönem Altınkum Spor'da birlikte hareket ettiğimizden dolayı söylemiyorum. Kendisi ile 2000'li yıllarda beraber topta oynadık takım arkadaşlığı yaptık. Oradan itibaren tanıyorum, futbolun içinden gelen biri, Futbolu bilen biri eğer ki Didim tam anlamı ile destek verirse şüphem yok ki Bir Didim takımı İlk kez profesyonel liglerde  olur, Didim Belediye Spor'un  zamanında mücadele ettiği Bodrum spor gibi, Soma spor gibi, Uşak spor gibi ki bu bir hayal değil, yeter ki şehir köstek değil destek olsun.
Ayrıca Altınkum Spor Başkanı Özgür Makasçıoğlu, önümüzdeki günlerde Yeni Yönetim Kurulunu düzenleyecekleri Basın toplantısı ile tanıtacaklarını açıkladı.
HABER: ELİF DİKBAŞ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27