DTO Başkan Yardımcısı Atilla, Tunus Turizm Bakanlığı’nın Davetlisi olarak Tunus’ta 

Didim Ticaret Odası Başkan Yardımcılığı görevinin yanı sıra Alman Seyahat Birliği (DRV) Yurtdışı Komisyon Üyesi olan Hikmet Atilla, Tunus Turizm Bakanlığının daveti üzerine Turizmde sürdürebilirlik, pandemi esnası ve sonrası turizm fırsatlarını belirlemek ve Tunus’ta Turizm çeşitliliğini görmek için Almanya’dan yola çıkan 10 kişilik heyetin içinde yer aldı.  

06 Aralık 2021 Pazartesi 16:21
DTO Başkan Yardımcısı Atilla, Tunus Turizm Bakanlığı’nın Davetlisi olarak Tunus’ta 

Tunus Turizm Bakanı Sayın Moez Belhassine ve heyeti ile ilk değerlendirmesini yapan DRV Yetkilileri seyahatin 2. gününde Tunus Turizm kanaat önderleriyle başkent Tunus'tan ülkenin batısında yer alan vaha kenti Tuzer’e geçti. Tunus’a ilk gelişi olduğunu söyleyen Atilla, “gördüklerim, yaşadıklarım beni turizmde heyecanlandırmakta, bu sektör kat kat büyüyerek devam edecektir.  Önemli olan sürdürebilirliği bilinçli bir şekilde işlemek, uygulamak” dedi.  
Tunus çalışmalarını “başarılı” olarak tanımlayan ve müthiş bir misafirperverlikle karşılaştıklarını söyleyen Atilla, seyahatin son gününde Tunus Turizm Bakanı ve Turizm STK’ları ile turizm değerlendirmesi yaptıklarını, yapılan değerlendirmelerde Türkiye turizminin kat ettiği aşamaların hep örnek gösterildiğini ifade etti. 
DRV Başkanı Norbert Fiebig Başkanlığındaki heyette Almanya’da faaliyet gösteren Türk turizmci, DRV Yurtdışı Komisyon Başkan Yardımcısı Önder Sancarbarlas da yer aldı.

Son Güncelleme: 07.12.2021 15:14
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/mavidid1/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344