Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları Devam Ediyor 

Didim Ticaret Odası, Sorumlu Emlak Danışmanı ve Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu başta olmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’nin (TOBB MEYBEM) belgelendirme kapsamında bulunan mesleki alanlarda eğitim ve sınavları gerçekleştirdiklerini belirtti.

21 Aralık 2021 Salı 11:55
Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları Devam Ediyor 

Sınavda başarılı olan adaylara MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi verilerek yetkilendirilmeleri sağlanacak. Mesleki Yeterlilik Sınavları hakkında bilgi almak isteyenler, belge zorunluluğu olan meslek alanları için Didim Ticaret Odası’na başvuru yapabilecek. 
Hizmet sunulan alanlar için bağlantıya tıklayınız. https://meybem.com.tr/menu_goster.php?Id=9 
Ayrıca Emlak ve ikinci el taşıt ticareti yapan oda üyeleri, Ticaret Bakanlığı'nın zorunlu tuttuğu emlak için 100 saat, oto alım satım için ise 35 saatlik online eğitimleri http://www.uzmanlik.com adresinden ücretsiz olarak alabilir. Katılımcılara TOBB ETÜ tarafından başarı sertifikası verilmektedir. Yıl içerisinde her ay düzenlenecek programları web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/mavidid1/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344