ALTINKUM ENGELSİZ PLAJININ ŞEZLONGA İHTİYACI VAR!

Didim Yöresi Engelliler Derneği (DİYED), 2017 yılında hizmete açılan Altınkum Engelsiz Plajı, engellilere hizmet vermeye devam ediyor.

03 Ağustos 2022 Çarşamba 10:53
ALTINKUM ENGELSİZ PLAJININ ŞEZLONGA İHTİYACI VAR!

Türkiye’nin dört bir yanından tatile gelen engellileri ağırlamaya devam eden Altınkum Engelsiz Plajı, yoğunluk nedeniyle şezlong yetersizliğiyle karşı karşıya kalıyor. DİYED, Didimli hayırsever ve iş inşalarına seslenerek, destek beklediklerini belirtti.
Konuyla ilgili açıklama yapan DİYED Başkanı Bedri Altıntaş, “2017 yılında hizmete açılan Altınkum Engelsiz Plajı, ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızı ve Türkiye'nin dört bir yanından tatile gelen engelli misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyor. Plajda yoğunluk sebebiyle daha fazla engelli kardeşlerimizin faydalanabilmeleri ve dinlenebilmeleri için şezlonga ihtiyaç duymaktayız. Bu bağlamda Hayırseverlerimizin, iş insanlarımızın desteğini bekliyoruz. Ayrıca kardeşlerimiz için her daim yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen ikişer adet şezlong bağışlayan kıymetli iş insanımız Mete Telyakar ve Yaşar Aksoy'a  DİYED ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.
HABER: ELİF DİKBAŞ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27