Atatürk’ün Huzurunda İkinci Bahar Teklifi

Didim’de yaşamlarını sürdüren Fatma Maden ve Murat Genç isimli iki arkadaş, bundan sonraki hayatlarını birlikte sürdürme kararı aldıktan sonra sürpriz evlilik teklifi arkadaşlardan Murat Genç tarafından Yeni Mahalle kavşağındaki Atatürk Anıtının önünde gerçekleştirdi. 

06 Ekim 2021 Çarşamba 12:04
Atatürk’ün Huzurunda İkinci Bahar Teklifi

Atatürk anıtın yakınında buluşan çiftlerden Murat,  birlikteliklerin Cumhuriyet kadar uzun ömürlü olması ve Atatürk’ün huzurunda yaparak mutluluklarını Atatürk’ün manevi şahsında şahitlik etmesini istediklerini belirterek teklif burada yapmak istediğini söyledi. 
“Her ikimizin de Atatürk’ümüze olan büyük sevgimiz nedeni ile İkinci baharımızda birbirimize Atamızın huzurunda söz vermenin anlamlı olacağını düşündüm”  diyen Genç, “Sürprizime Fatma hanımında sevindiğini bilmek bu başlangıcımıza daha da anlam kattı” dedi. 
Çiftlerden Fatma Maden’de sürpriz teklife heyecanlandığı kadar Atanın huzurunda ve onun şahitliğine böyle bir anı yaşamaktan büyük sevinç duyduğunu belirtti ve” Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet kadar uzun ve kalıcı bir ikinci bahar yaşamak ve bu baharımıza Atatürk’ümüzün şahitlik etmesi de gurur verici oldu” dedi.

Son Güncelleme: 06.10.2021 15:18
Anahtar Kelimeler:
DidimEvlilik Teklifi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner12

banner13


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344