Didim, Travel Turkey Fuarı’na damga vurdu

Didim’in tüm güzellikleri, Didim Turizm Derneği (DİTUR) çatısı altında 2-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen 15. Travel Turkey Fuarı’nda yerini alırken, Didimli turizmciler fuarın ikinci gününde kokteyl düzenledi.

03 Aralık 2021 Cuma 16:20
Didim, Travel Turkey Fuarı’na damga vurdu

3 Aralık Cuma günü saat 14:00’da Didim standında gerçekleşen kokteyle Didim İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, DİTUR Başkanı Mustafa Şentürk, Didimli turizmciler ve fuara gelen misafirler katıldı. 
“Didim, Dünya’ya açılıyor”
Didim’in tüm güzellikleri açılan stantta Didimli turizmciler tarafından katılımcılara tanıtılırken, Kokteylle ve fuarla ilgili açıklama yapan İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, “Didim standı çok güzel hazırlandı. Didim Turizm Derneği öncülük ediyor ama Didim’deki bütün turizmciler bu şemsiyenin altında birlikteler. Aydın’ın sahil ilçeleri kendini tanıtıyor. İzmir’in fuar alanında gayet keyifli bir ortam. Heyecan verici. Turizmcilerimiz burada kendilerini tanıtıyor. Standı ziyaret edenlere, sözlü bir şekilde hitap ederken, görsel bir sunumda yaparak, tanıtımlarını yapıyorlar. Didim için tanıtım çok önemli. Didim, Türkiye’ye açılmış zaten, Dünya’ya açılıyor. Milet ve Apollon Tapınağı başta olmak üzere kültürel varlıkları da içinde barındırıyor. Denizi, doğası, tescillenmiş havası harika. Bu anlamda arkadaşlarımız çok güzel bir iş yapıyorlar. Didimliler misafirperverdir. Gelen misafirlere her türlü imkanı sunmaya hazırlar. Turizm ve hizmet sektöründe çok iyi yerdeler.” dedi.
HABER: ELİF DİKBAŞ


 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner12

banner13


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344