Rakipsiz Başkan güven tazeledi

Didim Alevi Bektaşi Kültür Merkezi ve Cemevi Derneği, olağan genel kurulu yapıldı. Dernek Başkanı rakipsiz başkan Hüseyin İlhan, yeniden seçilerek, güven tazeledi. 

22 Kasım 2021 Pazartesi 10:26
278 Okunma
Rakipsiz Başkan güven tazeledi

Cemevi bahçesinde gerçekleştirilen olağan genel kurulun divan başkanlığını Engin Seyitalidedeoğlu üstlenirken, Divan’da Seyitalidedeoğlu’na Neşe Ceyhan ve Bülent Akın eşlik etti. Dernek Başkanı Hüseyin İlhan, dernek faaliyetleri ilgili bilgi verdi. 
Didim Alevi Bektaşi Kültür Merkezi ve Cemevi Derneği olağan genel kuruluna dernek üyeleri ile birlikte bazı siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri katıldı. 
Saygı duruşu ile başlayan genel kurulda, derneğin eski tüzüğünün iptal edilmesi ve yeni tüzük değişikliğinin kabul edilmesi için gereken 3’te 2 çoğunluk sağlandı. Yönetim kurulu faaliyet raporu, bilanço gelir-gider tablosunun okundu. Okunan raporlar oy birliği ile kabul edildi. 
Tek liste ile girilen seçimlerde derneğin mevcut başkanı Hüseyin İlhan, yeniden seçilerek güven tazeledi. İlhan’ın listesinde; Ünal Aykaç, İlyas Aydur, Sevda Yaman, Sidar Boza Sarı, Hazal Melis Çakallı ve Abuzer Çolak yer aldı.
HABER: ELİF DİKBAŞ

Son Güncelleme: 22.11.2021 10:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344