Kuşadası’nın halk plajlarında şemsiye ve şezlonglar artık ücretsiz Kuşadası’nın halk plajlarında şemsiye ve şezlonglar artık ücretsiz

 DAHOT tarafından verilen halk oyunları kursunda eğitim alan minikler ve aileleri DAHOT yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğinde tanıştı.

Didim Belediyesi Düğün salonunda düzenlenen kahvaltıya DAHOT Başkanı İlyas Aydur, dernek yönetimi, halk oyunları eğitimi veren öğreticiler ve veliler katıldı.

TERTERT-1

Kahvaltıyla ilgili bilgi veren DAHOT Dernek Başkanı İlyas Aydur, ailelerin güvenini kazanılmasının çok önemli olduğunu ifade ederek, “Halk oyunları kurslarımıza başladık. Küçükler grubuyla başladığımız kurslarda ailelerle tanışmak adına kahvaltı etkinliği düzenledik. Ailelerin dernek yönetimini tanıması, kurs veren öğreticileri tanıması ve çocuklarını gönül rahatlarıyla bizlere emanet etmesi bizler için çok önemli.. çocuklarımızın kötü ve zararlı alışkanlarını bir kenara bırakıp, halk oyunlarıyla uğraşarak hem bilişsel hem de fiziksel gelişimine destek oluyoruz. Tüm çocukları halk oyunları kurslarımıza bekliyoruz.” dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

TERTER

TRETET

Editör: Ergun Korkmaz