Gerçekleştirilen toplantıya CHP’li Gül Ülker, Ahmet Yılmaz; AKP’li Şakir Saruhan ve Cemal Engil mazeretli olarak katılım göstermedi.

GÜNDEM MADDELERİ

Gündemin 1. Maddesi, İmar Komisyonuna sevk edilen,  “Efeler Mahallesi 396 ada 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 parseller ile 1736 ada 1 parsel uygulama imar planı değişikliği ” konusuna ilişkin komisyon raporu görüşülerek, detaylı inceleme yapılması için ertelenmesi kararı oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. Maddesi, İmar Komisyonuna sevk edilen, “Efeler Mahallesi 4807 ada 6 ilave uygulama imar planı” konusu görüşülerek komisyondan geldiği haliyle oy birliğiyle kabul edildi. 

Gündemin 3. Maddesi, Hukuk Komisyonuna sevk edilen " Bilgi İşlem Müdürlüğü Görev, Yetki ve Sorumlulukları" konusu görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.

Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor

Gündemin 4. Maddesi, İmar Komisyonuna sevk edilen " Parka İsim Verilmesi" konusuna ilişkin komisyon raporu görüşüldü. Yazıda 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen deprem felaketinde Adıyaman’da üniversite eğitimi için ikamet eden Didimli veteriner öğrencisi Fatmanur Karalar’ın adı verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. Maddesi, Plan Bütçe Komisyonuna sevk edilen “Deniz Yıldızları Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin 2023-2024 yılı ücret tarifesinin belirlenmesi” konusu görüşülerek, komisyon kararına göre aylık ücreti 5 bin 700 TL olması oy birliği ile kabul edildi.

HABER: EBRU GÖRMEZ 

3-178

Editör: Ergun Korkmaz