14 saat önce DİDİM

Didim Belediyesi tarafından bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen Lavanta Festivali şölen havasında gerçekleşti.

16 saat önce DİDİM

Didim'de ruhsatsız silaha yönelik gerçekleştirilen çalışma sonucu 1 kişi yakalandı.

16 saat önce AYDIN
16 saat önce AYDIN

Türkiye’nin en sıcak illerinden olan Aydın'da son günlerde mevsim normallerinde seyreden hava sıcaklıkları Pazartesi'den itibaren artmaya başlayacak, sıcakların 45 dereceyi bulacağı tahmin ediliyor.

1 gün önce AYDIN

Aydın'ın Söke ilçesinde Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Söke Kipaş Kağıt Fabrikası'nın geri dönüşüm alanında dün akşam saatlerinde başlayan yangın devam ediyor. Yaklaşık 16 saattir aralıksız yanan alanda alevler depolama alanındaki tüm kağıtları sardı. Neredeyse yanacak alanın kalmadığı bölgede söndürme çalışmaları havadan ve karadan devam ediyor.

1 gün önce DİDİM

Eğitim Sen Didim Temsilciliği, Öğretmenlik Meslek Kanunu’na (ÖMK) karşı çıkan eğitimcilerin seslerini duyurmak için düzenlenen barışçıl protestoya polis şiddetini kınadı.

2 gün önce DİDİM

Didim Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısının ikinci oturumunda Deniz Yıldızları Gündüz Bakımevi ve Kreşi'nin aylık ücreti 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

2 gün önce DİDİM

Didim Belediyesi, Altınkum’da yer alan Sanat Sokağında dans gecesi etkinliği düzenlendi.

2 gün önce DİDİM

Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü kazanan Didim Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ tiyatro oyunu Didim’de sahnelendi.

3 gün önce DİDİM

Didim’in en gözde yeri olan Altınkum’da yer alan ve yıllardır kullanılmadığı için atıl durumda olan Vakıflar Arazisinin ihalesi iptal edildi.