Devlet Hastanesi yöneticilerine ödül 

Sağlık Bakanlığı’nın ev sahipliğini yaptığı 17-20 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşen "2021 HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı" kapsamında  ödül töreni gerçekleşti.

26 Kasım 2021 Cuma 15:58
Devlet Hastanesi yöneticilerine ödül 

Gerçekleştirilen ödül töreninde Didim Devlet Hastanesi’nin teşhis ve tedavi süreçlerinde; dijital kayıt sistemleri, klinik karar destek sistemleri, dijital görüntüleme ve bu görüntülere ulaşım kolaylığı başta olmak üzere bilişim sistemlerinin sağlık alanında kullanımının sağlanabildiği üst düzey seviye olan HIMSS Seviye 6 belgesini almaya hak kazandı. Didim Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Halil Akıl, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Meral Bilir ve hastanenin HIMSS koordinatörü Murat Özbey, HIMSS Seviye 6 ödülü Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Tolunay, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Dr. Mahir Ülgü ve HIMSS Türkiye Direktörü Dr. İlker Köse tarafından verildi. 
Konuyla ilgili açıklama yapan Didim Devlet Hastanesi yönetimi, “Hastanemizin dijitalleşmesi sürecinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi. 
HABER: ELİF DİKBAŞ

Son Güncelleme: 26.11.2021 16:05
Anahtar Kelimeler:
DidimDidim Devlet Hastanesi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner26

banner27


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/mavidid1/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/mavidid1/public_html/index.php on line 344