Aydın Süper Amatör Liginde  Sezonun En önemli Maçlarından birini oynayan Altınkum Spor, Germencik Spor Karşısında 4-2 Kazanarak Ligde Kalma Umutlarını Son Haftaya Taşıdı.Hafta Sonu Güvenlik Tedbirlerinin yeterli olmadığı Gerekçesi ile bugün oynanan maçta Altınkum spor'un golleri 5.dakika'da Mehmet Çakaloğlu ,30.dakika'da Can Engil, 70.dakika'da Bülent Tek ve 80.Dakika'da Yakup Güllü'den Geldi.
Sezona Şampiyonluk Parolasıyla Başlayan ancak istenilen sonuçları alamayarak Küme Düşme potasından bir türlü kurtulamayan kırmızı mavililer ,bu galibiyetle puanını 14'e çıkararak  ligde kalma umutlarını son haftaya taşımayı başardı.
Ligin son haftasında  Pazar Günü Aydın'da deplasmanda 17 puanlı  Işıklı Spor ile Final Niteleğinde maça çıkacak . Altınkum Spor Maçı kazanması durumda Rakibi Işıklı Spor'u geride bırakarak ligde kalacak ışıklı Spor düşecek.Altinkum spor kazanamadığı takdirde ise Işıklı Spor Ligde kalacak küme düşen takim ise Altınkum spor Olacak .Bu Kritik Karşılaşma Pazar Günü  Aydın'da Adnan Menderes stadı 1.Nolu Sahada Saat 14:00'de oynanacak.

Uslu Kavşağına sinyalizasyon için imza topladılar Uslu Kavşağına sinyalizasyon için imza topladılar

HABER: ERGUN KORKMAZ