Parti binasında düzenlenen toplantıya CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay da katılırken, toplantıya 4 aday adayı da katıldı. 
CHP Didim İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz öncülüğünde yerel seçimlerde aday adayı olan isimlerle toplantı düzenlenerek, birlik mesajı verildi. Toplantıya CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay, İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, İlçe Kadın kolları başkanı Gülru Uzman, İlçe Gençlik kolları başkanı Süleyman Çulha, bazı ilçe yöneticileri ile aday adayı olan Okan Kılıç, Vedat Ege, Ayşe Gizem Gökçe ve Mustafa Bekar katıldı. 

07Acd7Bf 6610 4661 A5Ce Fb8Fe81Aa09C
Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz “Öncelikle bu toplantımızın amacı birlik, beraberlik, dayanışma toplantısıdır. Pazartesi günü MYK ve Parti Meclisi toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezimizin kararı doğrultusunda adayımız Hatice Gençay oldu. Kendisini tebrik ediyoruz. Diğer belediye başkan aday adaylarınıza tebrik ediyoruz. Sonuçta bizim Cumhuriyet Halk partisi'nin demokrasi açısından çok zengin olduğunu gösteriyor. Aday adaylarımızı çoktu. Bundan önceki belediye başkanımıza da verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. 2 dönemdir belediye başkanımız Cumhuriyet Halk partisi'nin bayrağını 2019 seçimlerinde astık önümüzdeki süreçte de emekçi kadınlarımızla beraber emekçi gençlerimizle beraber o bayrağı daha üst noktaya koymak için gece gündüz durmadan çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Bizler eminiz sizlerde emin olun arkadaşlar. 46 gün kaldı. 46 gün boyunca gece gündüz demeden mücadele edeceğiz. Hep beraber mücadele edeceğiz. Seçimleri % 70 ila kazanacağız.”dedi. CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay ise ilçe başkanının daveti üzerine burada olduklarını belirterek “Seçim aday adaylığı süreci içerisinde 18 arkadaşım da gerçekten canı gönülden demokrasi şölenini yaşattık. Kendi içerimizde partimizin bayrağını her gittiğimiz yere götürdük. Ben bundan dolayı tüm aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Genel merkezimizin takdiriyle gösterilmiş olduğum adaylığı adaylık sırasında da yine hep beraber bu bayrağı en yukarılara taşıyacağımıza inanıyorum. O nedenle teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımızla konuştuk. Hedefimiz % yetmişin üzerinde oy almak. Bunu hep beraber başaracağız.”dedi. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak sürdürüldü.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Aydın’daki barajlar suya hasret Aydın’daki barajlar suya hasret

3A606E4C B4D3 454D B527 Ab5F1Fd88C7A