AKP’li Akkuş açıklama öncesinde İsrail tarafından gerçekleşen saldırılarda hayatını kaybeden Filistin ve Gazze halkına Allah’tan dileyerek, “Bu kangren olmuş sorunun tüm insanlık namına bir an önce çözüme kavuşmasını temenni ediyorum.”

Uzmanlar uyardı: "Taze etler şoklandıktan sonra eksi 18 derecede 6 ay saklanabilir" Uzmanlar uyardı: "Taze etler şoklandıktan sonra eksi 18 derecede 6 ay saklanabilir"

AKP’Lİ Akkuş açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Çeyrek asra yakındır dünyaya yön veren Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde milyonlarca insanımızın gönlünde taht kurarak liderliğini sürdüren AK Parti’mizin Didim İlçe Başkanlığı’nda Aydın İl Başkanımız Sayın Gökhan ÖKTEN ve ilçe başkanlarımızın büyük bir katılımla gerçekleştirdikleri ziyaretleri münasebetiyle  yaptığı konuşmasında dile getirdiği, 20 yıllık azim ve kararlılıkla başta mevcut ilçe başkanımız  olmak üzere teşkilatımızın tüm birimleriyle birlikte Didim’i 31 Mart 2024 günü AK Belediyecilik ile buluşturacağımıza olan inanç ve gayretimizi gören Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanı; ‘’AK Parti Didim İlçe Teşkilatı’nın seçimleri kazanmasının zor değil, imkansız olduğunu, yine Didim’e ve Didim halkının faydasına yapılan yüzlerce yatırımı görmezden geldiğine’’ dair yaptığı ciddiyetten uzak açıklamasında, kendilerinin de en çok bildiği ve yaptığı karalama siyasetiyle saygınlık kazanacağını düşünmektedir.

YAPTIKLARINIZI BİZE GÖSTERİN

Yarım yüzyıldan fazla muhalefet göreviyle yetinen Cumhuriyet Halk Partisi’nin Didim İlçe Başkanı; Yaptığınız açıklamanızda bizim icraatlerimızi saymakla yetinemediğiniz için devam eden icraatlerimize çamur atmakla meşgul olurken, biz Ege’nin Göz Bebeği Didim’in daha yaşanılır bir ilçe olabilmesi adına projeler üretiyor, uygulamaya geçiriyor ve titizlikle takibini yapıyoruz. ‘’Ayinesi İştir Kişinin Lafına Bakılmaz ‘’ anlayışı ile yapacaklarımızı kanıtlama çabası içerisinde olmadan, 22 yıldır yaptıklarımızı da göz önüne alarak yapacaklarımıza teminat olarak görebilirsiniz. Biz sizin yapacaklarınızdan vazgeçtik. Yaptıklarınızı bize gösterin. Maalesef ki Didim’in geldiği nokta ortada.Sayın başkan, muhtemelen parti tabanında; belediyede değer görmediği için partimize ve başkanlarımıza isnatsız ve ispatsız suçlamalarda bulunarak, kendisine prim çıkarmak istemektedir. Didim Halkı için yaptıklarımız ortada iken kendilerinin söz verip de yapamadığı icraatleri ele almaları daha zor olduğundan, bizim yapacaklarımızı ele alması kendisinin de bizim takipçimiz olduğunu açıkça göstermektedir.

Sizler bizi takip etmeyi bırakarak önce turizm cenneti olan Didim’in su sorununu, alt yapı sorununu, Akbük’ün mevcut durumunu, bitmeyen trafik çilesini vb. sorunları çözmeye çalışın.

Son olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın bize gösterdiği hedefe gece gündüz durmadan, yorulmadan tüm teşkilatımızla beraber omuz omuza çalışıp ‘’Hep Yeni, Hep İleri’’ hedefimizle Didim Belediyesi’ni kazanarak sizlere yerel seçimlerde de muhalefet görevi vereceğimize olan inancımız tamdır. Bu inanç ve kararlılıkla Didim halkına saygı ve sevgilerimi sunarım.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Editör: Ergun Korkmaz