AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı “Biz Didimlilere teşekkür ediyoruz verdikleri katkıdan dolayı. Yarından itibaren çalışmaya başlayacağız. Cumhur İttifakı için seçimler bitmez. Soğana patatesi değil, biz ülkemizi, vatanımızı ve devletimizi seviyoruz. Allah’ın izniyle yolumuz açık. Cumhurbaşkanımızla yeni döneminde Didim’e yeni hizmetler sunacağız. Seçim sürecinde ana kademe, ilçe yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz ve tüm üyelerimize destek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kazanan Türkiye oldu”

MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, Türkiye’nin kazandığını belirterek, “Seçimi kazasız belasız bitirdik. Seçimi kazandık. Sadece Cumhur İttifakı değil tüm Türkiye kazandı. Emeği geçen herkesten razı olsun. Kazanan Türkiye oldu. Bu savaş değil ve bizler bir zafer kazandık. 2023 hedefleri doğrultusunda Cumhur İttifakı olarak tüm enerjimizi bunun için harcayacağız. Hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

İlginç dava: 1938'de doğup 6 yaşında ölen kişinin, 1974'te çocuğu doğmuş gözüküyor İlginç dava: 1938'de doğup 6 yaşında ölen kişinin, 1974'te çocuğu doğmuş gözüküyor

“Didim’de kaybedenler utansın”

Millet İttifakı ortaklarından olan CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, “Gurur duy kendinle Didim; Didim İlçe Seçim Kurulu sonuç tutanağı. Didim'de kaybedenler utansın biz kaybetmedik. Kendi siyasi genel merkezine hesap versin. Sonuç ortada... Didim'de her seçim de başarısız olanlar ki bu seçimde de başarısız oldu hala zafer sarhoşluğun da. Yazık çok yazık. Didim seçmenlerine çok teşekkür ederim. Yüzde 70 ,11 oyumuzu yüzde 72.85’e çıkardınız. Tüm demokrasiye inanan Atatürkçü, laik, demokrasi kahramanlarına örgütümüz adına teşekkür ediyorum. Bu mücadele bitmedi, bitmeyecek. Hak, Hukuk, Adalet gelinceye kadar, mücadele edeceğiz. Biz buradayız.” sözlerine yer verdi.

Millet İttifakı ortaklarından İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, “Çok çalıştık. Çok emek verdik. İYİ Parti Didim aileme muhteşem bir özveriyle gerçekleştirdiği olağanüstü çalışma için teşekkür ediyorum. Millet iradesine saygı duyuyorum. Umarım millet kazanmıştır.” sözleri ile değerlendirmesini aktardı.

HABER:HEYBET KARABABA