DEM Parti Didim İlçe eş başkanları Feride Akdağ ve Salih Erkek, konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. Açıklamada  “31 Mart Yerel Seçimlerine giderken son günlerde partimiz ile ilgili bir çok spekülatif haber yapılmaktadır! Biz bu yerel seçimlerde kendi adımızla, kendi adaylarımızla güçlü ve iddialı bir şekilde seçime hazırlanıyoruz. Bu asılsız haberlere karşı tüm Didim halkı sunu bilmelidir ki; Geliyoruz, hem de çok güçlü geliyoruz. Kadınlarla geliyoruz, gençlerle geliyoruz, emekçilerle geliyoruz, emeklilerle geliyoruz, yoksulluğa ve talana dur demek için geliyoruz, doğayı ve tim canlıların yaşam hakkını korumak için geliyoruz, belediyeyi Didim halklarıyla birlikte yönetmek için geliyoruz.

Halkımızdan aldığımız inanç ve güçle bu yerel seçimlerde hiç bir siyasal parti ile ittifak içinde olmadan, öz gücümüzle seçimlere katılacağız ve kazanacağız! Artık söz bizim, karar bizim! Dem Dema Meye!” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz Kent Meydanı’nda Anıldı 15 Temmuz Kent Meydanı’nda Anıldı

NEVROZA DAVET

Açıklamanın sonunda DEM Parti ilçe örgütü açıklamasının sonunda “Bu yıl Didim de baharın müjdecisi, baskılara karşı direnişin sembolü Nevroz ateşini 17 Mart Pazar günü saat 12:00 da Kent Meydanın da yakacağız. Tüm halkımızı bu coşkuya ortak olmaya, Nevroz ateşini hep beraber yakmaya davet ediyoruz.” dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Editör: Ergun Korkmaz