DİPOBİS, üye olan ya da olmayan herkesi buluşma etkinliğine davet ediyor. 27 Haziran- 25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik, Didim Amfi Tiyatro bahçesinde gerçekleşecek. Belirlenen tarihler arasında gerçekleşecek olan etkinlik, her Salı saat 20.00’da düzenlenecek.

Konu ile alakalı DİPOBİS, “Herkese merhaba sizlere çok farklı ve yeni bir aktivitemizden bahsetmek istiyoruz. Yıllardır bizleri gerek caddelerde gerekse sosyal medyada takip eden veyahut etkinliklerimize kısa süreli olsa da katılma fırsatı bulunan değerli bisiklet dostları her salı günü akşamı Didim Amfi Tiyatroda bulunan yeşil alanda bizler bir araya geliyoruz. Ortak paydamız olan bisiklet söyleşileri yapacağız. Yapmanız gereken sandalyeni veya matını alıp termosuna çayını katıp gelebilsin. Etkinliğimiz herkese açık olup istediğiniz ulaşım aracı ile gelebilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.” sözlerine yer verdi.

ÜLKEDEKİ YOKSULLUĞU VERİLERLE AÇIKLADI: TÜİK DE ARTIK AÇLIĞI VE YOKSULLUĞU SAKLAYAMIYOR! ÜLKEDEKİ YOKSULLUĞU VERİLERLE AÇIKLADI: TÜİK DE ARTIK AÇLIĞI VE YOKSULLUĞU SAKLAYAMIYOR!

HABER: EBRU GÖRMEZ