CHP Kadın Kolları Başkanlığı seçimi 24 Mayıs Cuma günü Didim Belediye Düğün salonunda gerçekleşecek. CHP’de aktif olarak görev yapan Gülcan Doğan ise İlçe Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Doğan yaptığı açıklamada “Beni mücadele alanlarından tanırsınız. Partimizin tüm eylem, etkinlik, çalışmalarından tanırsınız. Miting meydanlarından tanırsınız. Halkın haklı taleplerle sesini çıkardığı her türlü basın açıklamalarından tanırsınız. Kadın ve çocuk mücadelesinden tanırsınız. Emeklilerin hiç istisnasız tüm hak taleplerinden, isyanlarından tanırsınız. Eğitimcilerin, sağlıkçıların, emekçilerin mücadelesinden tanırsınız. Gerici eğitimle ilgili mücadelelerden tanırsınız. Çevre ile ilgili mücadelelerden tanırsınız. Haklı mücadelesini veren her partinin, sendikanın, STK’nın, derneklerin eylemliliklerinden tanırsınız. Emek mücadelemden tanırsınız. Bir çok doğa olayının, kötü yönetenler nedeniyle felakete dönüştürüldüğü zamanlardaki çabalardan, dayanışma günlerinden, yaralar sarılırken tanırsınız. Daha güzel, aydınlık yarınlarımız için “Partimizin iktidarına”; tüm kadın yoldaşlarımızla, ayrışmadan, hep birlikte, daha büyüyerek katkı verebilmemiz için tüm kadınlarımızla çıkmış olduğum bu yolda desteklerinizi bekliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Altınkum plajında yapımı başlanan tuvalet bakanlık tarafından durduruldu! Altınkum plajında yapımı başlanan tuvalet bakanlık tarafından durduruldu!

GÜLCAN DOĞAN KİMDİR?

1976 Sivas İmranlı doğumluyum. 1995 yılında Ankara’ya yerleştim ve aynı tarihte Cumhuriyet Halk Partisine üye oldum. Mamak Gençlik Kollarında aktif görevlerde bulundum. Daha sonra Kadın Örgütü ile gönüllü çalışma sürdürdüm ve o dönemde Mamak İlçe delegesi, sonrasında da ikametim nedeniyle 2004-2008 Çankaya İlçe delegesi olarak aktif çalıştım. Çankaya İlçe ve Ankara İl Örgütü gönüllü gruplarla, kadın ve gençlik kollarıyla sokak çalışmaları, mahalle çalışmalarında yer aldım. 2018 yılında Didim’e taşındım. O tarihlerden itibaren CHP Didim İlçe Örgütünün tüm çalışmalarına aktif olarak katıldım. 2019 yılında Didim Kadın Kolları seçiminde yönetim kurulu üyesi seçildim ve yaklaşık 4 yıl bu görevde aktif olarak bulundum. Tüm yaşamım boyunca inançlarım, ilkelerim doğrultusunda, parti bilinçliliğimle her türlü mücadelenin içinde oldum, bir kısmında aktif görevler aldım. Birlikte yönetmeye, ekip ruhuna, yol arkadaşlığına inancım tamdır ve ilkemdir. Emekçi bir kadınım, emeğimle mücadele edip yaşamımı sürdürüyorum.

HABER: ELİF DİKBAŞ