Aydın il genelinde yaşanabilecek olumsuz hava şartlarına karşı, meteoroloji vatandaşları uyardı. Meteoroloji, 19 Nisan Cuma akşamı saatlerinden itibaren kuvvetli rüzgar beklediğini; meydana gelebilecek ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması, ulaşımda aksamalar, toz savrulması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerektiğini duyurdu.

Altınkum plajında yapımı başlanan tuvalet bakanlık tarafından durduruldu! Altınkum plajında yapımı başlanan tuvalet bakanlık tarafından durduruldu!

CUMARTESİ GÜNÜ SAĞANAK YAĞIŞ KAPIDA!

20 Nisan Cumartesi gece saat 03.00’de başlaması planlanan yağışın ise gerçekleşebileceği duyuruldu. İl genelinde etkisini gösterecek olan sağanak yağış için meteoroloji, “Bu gece saatlerinden itibaren; Aydın'da beklenen gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (30-70kg/m2) olması beklendiğinden ani sel, su baskını,  yıldırım, yerel dolu yağışı, kuvvetli rüzgar ve kıyı kesimlerde hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” dedi. Yağışın öğlen saat 12.00’da bitmesi bekleniyor.

HABER: ELİF DİKBAŞ