Geçtiğimiz hafta gerçekleşen CHP Didim İlçe Kadın kolları kongresinde sonucunda seçimi Gülcan Doğan ve ekibi kazanmıştı. Seçim sürecinin tamamlanmasının ardından CHP İlçe binasında devir teslim töreni düzenlendi.
 Whatsapp Image 2024 06 11 At 16.33.07

Partili kadınların katıldığı törende CHP Didim İlçe Başkan yardımcısı Melisa Aktaş, İlçe Başkanı Aşkın Atlı’nın Aydın’da düzenlenen il danışma kurulu toplantısına katılmasından dolayı törene katılamadığını açıklayarak, yeni ilçe kadın kolları Başkanı Gülcan Doğan ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
Eski Başkan Gülru Pere Uzman ise seçim sürecinin geride kaldığını ve parti içi bir yarışın gerçekleştiğini hatırlatarak “Biz yeni başkanla birlikte de çalıştık. Bize bir görev verilirse biz her zaman partimizin emrinde olacağız. Bundan sonra birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Yeni başkan ve yönetimine başarılar diliyorum.” dedi.
CHP Didim İlçe Kadın kollarının yeni başkanı Gülcan Doğan ise seçim sürecinin geride kaldığını ve kadınlar olarak her zaman birliktelik içerisinde çalışacaklarını kaydederek, sürecin hem partiye hem de ilçeye hayırlı olmasını diledi. Konuşmaların ardından Uzman ve Doğan birbirlerine çiçek vererek tebrik etti.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Whatsapp Image 2024 06 11 At 16.33.05

Whatsapp Image 2024 06 11 At 16.33.06

Kayıt dışı kiralık evlere ceza! Kayıt dışı kiralık evlere ceza!

Whatsapp Image 2024 06 11 At 16.33.08

Editör: Ergun Korkmaz