CHP’li Yılmaz, “Partimize zarar veren ve bu tarz yalan paylaşım ve haber yapan insanlara itibar etmeyiniz. Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi olarak bayrağımızı en üst noktaya taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi. CHP’li İlçe Başkanı Yılmaz, son günlerde sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, partiye zarar veren kişilerle ilgili savcılığa şikayette bulunacağını ifade etti.

CHP’li Yılmaz’ın yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

Sevgili Didimliler, değerli Cumhuriyet Halk Partili yoldaşlarım. Dün geç saatlerde sözde bir gazetecinin şahsım ile ilgili sosyal medyada iftira dolu bir paylaşım yaptığını tespit etmiş bulunmaktayım. O yüzden partimize zarar vereceği düşüncesiyle bu açıklamayı yapma gereği duydum. Bu iftira dolu paylaşımla ilgili en kısa zamanda Didim Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulunacağımı ifade etmek isterim. Partimize ve Didim’e yaptığınız komplolarla başarılı olamayacağınıza ve bu kötülüklerin içerisinde boğulacağınıza eminim. Bizler sahada halkımızın ve partililerimizin talep ve isteklerini çok iyi biliyoruz. Bu talep ve istekleri her ortamda  ilk günkü gibi dimdik bir duruşla, korkusuzca, cesaretle yılmadan savunacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Asansör kazasında ilk dava görüldü Asansör kazasında ilk dava görüldü

Dik duruşumuz belli ki bazı omurgasız insanlara dert olmuş ki kalkıp böyle asılsız , yalan paylaşım ve haberler yaparak yada yaptırarak bizlere çamur atma çabası içerisindeler. Bilsinler ki güneş asla balçıkla sıvanmaz. Sözde gazeteciye şunu söylemek isterim; bu ıslak imzalı yazıyı çıkarıp ispat etmek senin başlıca gazetecilik görevin. Eğer ispat edemez isen hukuksal yolla kaybedeceğin davanın yanında sana önerim gazetecilik mesleğini bırakarak namusuyla şerefiyle gazetecilik yapan emekçilere leke sürmemen.

Didim de yaşayan yurttaşlarımıza ve partililerimize son olarak şunu söylemek isterim. Partimize zarar veren ve bu tarz yalan paylaşım ve haber yapan insanlara itibar etmeyiniz. Cumhuriyet Halk Partisinin bir neferi olarak bayrağımızı en üst noktaya taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Saygılarımla…

HABER: ELİF DİKBAŞ