Hava sıcaklıkları artacak Hava sıcaklıkları artacak

16 Haziran 2023 Cuma günü itibariyle sonlanan 2022-2023 eğitim öğretim dönemi ardından Didim Belediyesi çocuklar için birbirinden farklı etkinliklerin olduğu Çocuk Festivali düzenledi. 21-22 Haziran tarihlerinde sürecek olan etkinlik, Didim Cumhuriyet Meydanı’nda çocuklar ile buluştu. Çocuklar için düzenlenen etkinlikte, illüzyon gösterileri, sihirbazlık, sahne performansları, gösteri ve atölyeler çocuklara sunuldu.

Görsel etkinliklerin yanı sıra, fiziksel aktivitelere de etkinlikte yer verildi. Çocuklar oyun parklarında, mini survıvor ve oyun alanlarında, yüz boyama ve balon etkinliği ile mini trenle doyasıya eğlendi. Yayınevlerininde stant kurdukları etkinlikte, çocuklara kitapları tanıdı. Çocukların aileleri ile birlikte eğlendikleri festival, gece geç saatlere kadar açık tutuldu.

GFHGFHFGH

Gerçekleşen etkinlikle ilgili Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, ““Didimli çocuklarımızın tüm sene emeklerinizin karşılığı olarak en güzel karne hediyesi bizden. Festival kapsamında, birbirinden eğlenceli sahne performansları, atölyeler ve gösteriler onlar için burada; onları mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın eğlenmek ve hoş vakit geçirmek en büyük hakları; bizler de her daim onların yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

HABER: EBRU GÖRMEZ

HGFGHFGH

RTYTRYTY

TYTYRTY

GFHFGHFGHFGHG