Didim Belediyesi ve Didim Posedion Bisiklet Spor Kulübü 4. Didim Bisiklet Festivaline ev sahipliği yapıyor. Festival, 6-7-8 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek.

Didim’den 20 sporcu, 11 farklı şehirden toplam 120 sporcunun katılacağı bisiklet festivali, 7 Ekim Cumartesi günü tura başlayacak.  

6 Ekim akşamı Didim Orman Kampına giriş yapacak olan bisiklet tutkunları, 7 Ekim Cumartesi günü sabah 09:00’da Orman Kampı’ndan hareket ederek, Didim Kent Meydanı’na varılacak. 9.30’da festivalin açılışı Kent Meydanı’nda gerçekleşecek.  Kent Meydanı’ndan başlanacak bisiklet turu Milet Antik Kenti’ne varılarak, Milet Antik Kenti ziyaret edilecek. Akabinde geceyi geçirecek oldukları Didim Orman Kampına dönecekler ve ertesi sabahki parkur için dinlenecekler.

8 Ekim Pazar sabahı yine 09:00’da başlayacak olan parkur ile önce Apollon Tapınağı ziyareti gerçekleştirildikten sonra Akbük Zübeyde Hanım Parkı’na pedal çevirecek olan bisikletçiler dönüşte düzenlenecek sertifika töreni sonrası Didim’den ayrılacaklar.

Didim’in tanıtımına katkı sağlayacak olan Bİ FEST’i düzenleyen Didim Posedion Bisiklet Spor Kulübü Başkanı İbrahim Sümer “ Bisiklet sporunun yaygınlaşması adına elimizi taşın altına koyduk. Bu spora gönül veren tüm sporcularımıza, festivalimizin gerçekleşmesinde maddi manevi katkı sunan tüm sponsorlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. “ dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

sdfsf

Büyükşehir işçilerine 33 bin 250 TL promosyon Büyükşehir işçilerine 33 bin 250 TL promosyon

fsdfsfs-2