Öğrenciler, Jandarmayı tanıdı Öğrenciler, Jandarmayı tanıdı

6331 sayılı yasa gereği esnafların iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alma yükümlülüğü bulunması nedeniyle Didim Esnaf Odası, İş Güvenliği Hizmeti ve İşe Giriş Muayenelerini yaptırırken indirimden faydalanması için Menderes OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) ile indirim protokolü imzaladı.

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyelerine özel indirimler sağlamaya devam ediyor. Odanın işletmelere zorunlu kıldığı, “İş Güvenliği Hizmeti ve İşe Giriş Muayeneleri” madde için Menderes OSGB ile anlaşma sağlandı. Oda Başkanı Şerif Erul ve Ali Coşkun’un aralarında imzaladığı protokol sayesinde yüzde 25 indirim sağlanacak. Sağlanan indirim kapsamında, odaya bağlı iş yerine girmeden önce gerekli belgeleri almak isteyen vatandaşlar, iş yerlerinden odaya bağlı olduklarına dair belge aldıklarından sonra indirim uygulanacak. 13 Mayıs 2024 tarihinde imzalanan indirim protokolünün ise 1 yıllık olup, feshedilmediği takdirde aynı şekilde devam edeceği bildirildi.

Whatsapp Image 2024 05 14 At 10.11.21Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli olmak üzere iş yerlerinin dereceleri olduğunu belirten Oda Başkanı Erul, imzalanan protokolün odaya bağlı iş yerleri için oldukça faydalı olacağını dile getirdi. Menderes OSGB sahibi Ali Coşkun ise, uygulanacak olan indirimlerin tüm esnafa hayırlı olmasını diledi.

HABER: ELİF DİKBAŞ

Whatsapp Image 2024 05 14 At 10.11.26