Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti. 5 bin 167 delegenin 4 bin 27’sinin oy kullandığı seçimde, 3 bin 953 oy geçerli sayılırken, Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner 2 bin 421 oy alarak seçimi açık ara farkla kazandı. Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı. Yiğiner, 889 oy farkla TŞOF’un yeni başkanı oldu.TŞOF Başkanı Mehmet Yiğiner, seçim sonuçları sonrası teşekkür konuşmasında omuzlarına yüklenen sorumluluğun bilinci ile gece gündüz çalışarak görev yapacaklarının altını çizdi. Yiğiner, “Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçimde takdir ve teveccühleriyle şahsımı Genel Başkan olarak hizmet etmeye layık gören ulaşım odalarımızın kıymetli başkan ve yöneticilerimizin her birine kendim ve ekibim adına en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum” dedi.

DİDİM’DE TİCARİ ARAÇ DENETİMİ DİDİM’DE TİCARİ ARAÇ DENETİMİ

Tşof (4)

Oda yönetim kurulu ile birlikte TŞOF Genel Kurulu’na katılan Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Şam, genel kurulu değerlendirerek, genel başkanlığa seçilen Mehmet Yiğiner ve ekibine başarılar diledi. Şam, “Türkiye’nin en büyük, en yaygın ve en köklü meslek kuruluşlarından biri olan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonumuzun (TŞOF) Olağanüstü Genel Kurulu, 4 Temmuz Perşembe günü Ankara'da yapıldı. Bizde Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu olarak federasyonumuzun genel kuruluna katıldık. Genel kurul neticesinde bir görev değişikliği oldu. Uzun yıllardır federasyonumuzun başkanlığını yürüten Fevzi Apaydın, görevi yeni seçilen Mehmet Yiğiner başkanımıza devretti. Fevzi başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Yiğiner başkanımız ve ekibine de başarılar diliyoruz” dedi.

Tşof (5)Seçimin tüm Türkiye’ye ve şoför esnafına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Didim Şoförler Odası Başkanı Barış Şam, “Ulaşım, hayatın en önemli noktasında yer alıyor. Tüm ulaşım camiası adına hem ulaşımı sağlayanlar, hem de ulaşımdan faydalananlar için daha güzel günler temenni ediyorum. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yeni başkanımız Mehmet Yiğiner, camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Tşof (6)

Tşof (1)

Tşof (3)

Editör: Ergun Korkmaz