Türk Standartları Enstitüsü Baş Tetkik görevlisi Mehmet Ali Özerdoğan tarafından yapılan tetkikte hazırlanan dokümanlar ve uygulamalar incelendi.

Didim'de  1 tutuklama Didim'de 1 tutuklama

Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Oda personelinin hazır bulunduğu açılış toplantısında TSE Baş Tetkik Görevlisi Özerdoğan denetim hakkında bilgiler paylaştı. Başkan Erbaş ve Oda personeline, hizmet safhasının her aşamasında kaliteye verilen önem ve sisteme sahip çıkılması nedeniyle teşekkür etti.

Didim, ilçe ekonomisi, turizm sezonunu ve Didim’e yapılan turizm yatırımları hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, kurum olarak kalite yönetim sisteminin gereklerinin sağlanması ve kuruma katkısının azami düzeyde olması için gayret gösterdiklerini söyledi. TOBB ETÜSEM ile birlikte yaptıkları Didim Sektörel Gelişim Stratejileri projesi, Adnan Menderes Üniversitesi ile yaptıkları Didim Kültür ve Turizm Sempozyumu, Basımını üstlendikleri “Yoran Didim’in Kayıp Köyü” kitabı, GEKA desteği ile gerçekleştirdikleri Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimleri, 2024 – 2027 stratejik plan çalışmaları başta olmak üzere son bir yılda yaptıkları çalışmalar, Didim Kaymakamlığı ile geliştirdikleri Apollon Tapınağı Artırılmış Gerçeklik Uygulaması ve Didim Halk Eğitim Merkezine mutfak dersliği kazandıracak Didim Mutfak Akademisi  projeleri hakkında bilgiler verdi.

Erbaş; “Kalite bilinci ile sisteminin gerekliliklerini yerine getirip iyileştirilmesi için gayret gösteren Yönetim Kurulu Üyelerine, Ticaret Odası Çalışanlarına, Stratejik Plan ve Yönetim Sistemleri  çalışmalarımızda Danışmanlık sağlayan Teyfik Bıyıklı hocamıza ve denetimlerde bize yol gösteren tüm TSE Denetmenleri adına Baş Tetkik görevlisi Mehmet Ali Özerdoğan’a teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Editör: Ergun Korkmaz