Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu yakın tarihte genel kurul ile yönetimleri tekrar belirlenen Siyasi Partilere tebrik ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Akkuş, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, İyi Parti İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener ve yönetim kurullarını ziyaret etti.

TÜRK DÜNYASI DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ AYDIN İL BAŞKANLIĞI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI TÜRK DÜNYASI DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ AYDIN İL BAŞKANLIĞI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI

Ziyaretlere Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hikmet Atilla ve Ebubekir Apaydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Meral Bademcigil, Burhan Teke ve Celal Gümüş katıldı.

Ziyaretlerde Didim adına birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

DİDİM HİKAYESİNİ ARIYOR

Yeni İlçe Başkanları ve yönetimlerine hayırlı olsun dileklerini ileten Hilmi Erbaş, Oda tarafından başlatılan Didim Sektörel Gelişim Stratejileri Projesi kapsamında 27-28 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Çalıştay hakkında Parti yönetimlerini bilgilendirdi. Küresel iklim değişikliği ışığında sürdürülebilir çevre, turizm, kentleşme ve tarım sektörel etkileşiminin tartışılacağı Didim Sektörel Gelişim stratejileri çalıştığına davet etti.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

retetrete

gdfgdgd-1

tertete

Editör: Ergun Korkmaz