Didim'de Durdurulan şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirildi Didim'de Durdurulan şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirildi

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Özaydın, Didim Belediyesi Meclis Üyesi adayları ise Sürmeli Bal, Zehra Başkaya Ungan ve Veysel Bahçıvancıoğlu için oy istedi.

Emek Partisi Didim ilçe örgütü tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Temiz havası, masmavi denizi, zeytinlik alanları ile halkımıza, tatilcilere ve misafirlerimize hizmet veren göz bebeğimiz Didim'e sahip çıkalım.

Didim'de turizm şirketleri sahilleri parselleyip lüks otellerle doldurmak ve halka kapatarak iktidarla işbirliği yaparak rantçı belediyeciliğin önü açılacaktır.

Didim'in sahillerine, hazine yerlerine, makilik alanlar ve zeytinliklerimize sahip çıkalım. Sahillerimizin halka açık hali daha da geliştirilerek korunmalıdır.

Didim'in içme suyudur; temel ihtiyaçlarımızdan olan içilebilir su temini yerel yönetimin asli görevlerindendir.

Yaşlılar için bakımevi, çocuklar için kreş, gençler için spor ve sosyal faaliyet alanları, kadınlar için sığınma evi, emekliler için dinlenme ve kültürel alan ihtiyacı belediye tarafından karşılanmalıdır.

Çevremizdeki ilçeler maden ocaklarının saldırısı altındadır, doğal yaşamı tehdit eden bu tehlikeye karşı doğamıza sahip çıkmalıyız.

İmar plânları; halkla birlikte, Meslek Odaları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılmalıdır. Hiçbir proje halkın onayı olmadan yaşama geçirilmemelidir.

Belediye hizmetlerinde özelleştirme uygulamalarına son verilmelidir.

Didim halkı olarak yaşadığımız bu sorunları ancak birlik olursak, birlikte mücadele edersek ve belediye yönetimi üzerinde denetleyici olursak çözebiliriz.

Seçimi kazanmanın ötesinde, halkın seçilenleri geri çağıracak bir yapılanma içinde olması daha önemlidir.

EMEK PARTİSİ olarak; sizleri yerel yönetimlerde söz sahibi olmaya, Halkçı Belediyecilik için Meclis Üyesi adaylarımızı desteklemeye çağırıyoruz...

HALK İÇİN, HALKÇI BELEDİYECİLİK İÇİN OYLAR EMEK PARTİSİNE!

Abd58A18 A340 4B1A Aaf5 230743A0D7A0

D6957865 Af24 4F75 B54C 5Fa0892Ec883

HABER: ELİF DİKBAŞ