Turizm Haftası sebebiyle 3 gün sürecek olan etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Etkinliklerin 2.gününde Altınkum sahilinde voleybol etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi, Didim Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan ve eşi, Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu, Didim Turizm Dernek Başkanı Melih Koyuncu ve CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı ve CHP’li bazı belediye meclis üyeleri de katılım gösterdi.

Turizgm (18)

PROTOKOL, ALTINKUM PLAJINDA TER DÖKTÜ

Didim’de “Yerelde iklim eylemi” konferansta ele alındı Didim’de “Yerelde iklim eylemi” konferansta ele alındı

Altınkum sahilinde düzenlenen sahil voleybolunda kırmızı takımda İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi, Dernek Başkanı Melih Koyuncu ve Didim Spor voleybol takımı oyuncuları yer alırken; mavi takımda Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan ve eşi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kurucu, CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı ve Didim Spor Voleybol takımı oyuncuları karşı karşıya geldi. Rekabetli süren voleybol maçını mavi takım kazandı. Sahada daha sonrasında Didim Spor Voleybol takımı maçlarını gerçekleştirdi.

Gerçekleşen maçları seyreden vatandaşlara ise ücretsiz yiyecek ve içecek ikramlarında bulunuldu.

Turizgm (19)

ETKİNLİKLER AMFİ TİYATRO'DA SONA ERDİ

Altınkum sahilinde başlayan etkinlikler akşam saatlerinde Amfi Tiyatro'da devam etti. Akşam süren etkinliğe Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi, CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı, Didim Turizm Dernek Başkanı Melih Koyuncu ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Turizgm (16)

Akrobatların ilgi çekici gösterisi ile başlayan akşam gece vatandaşların beğenisini topladı. Akrobasi gösterisi ardından sunulan Dj performansı ile gece sonlandı.

HABER: ELİF DİKBAŞ

Turizgm (15)