Yeniden Refah Partisi Didim İlçe Başkanlığı düzenlediği aday tanıtım toplantısında hem ilçe binasını açtı; hem de Didim Belediye Başkan adayı Ali Keskin’i tanıttı.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Yeniden Refah Partisi Didim İlçe teşkilatı Belediye Başkan adayını tanıttı. Yeni Mahalle Cumhuriyet Caddesi üzerindeki tanıtım etkinliğine Yeniden Refah Partisi Aydın İl Başkanı Osman  Çağrı Çerçi, Yeniden Refah Partisi Didim İlçe Başkanı Devrim Oktan, Yeniden Refah Partisi Didim Belediye Başkan adayı Ali Keskin ile partililer katıldı.

BELEDİYEYE BATIRMAYACAĞIZ, RANTİYE YAPMAYACAĞIZ

Tanıtım toplantısında ilk konuşan Yeniden Refah Partisi Aydın İl Başkanı Osman Çerçi parti olarak 5 yıldır alanlarda olduklarını ve Milli Görüş’ü temsil eden tek partinin kendileri olduğunu kaydederek “Yeniden reform partisi şu anda milli görüşü en iyi temsil eden partilerden bir tanesi olarak halkında teveccühünü kazanmaya başladı. Didim İlçe başkanımız Devrim Oktan kardeşimiz de burada uzun zamandır bu partiyi diretmek için bir yerlere getirmek için mücadele etti. Kendisine şimdiden teşekkür ediyorum. Şu anda bu seçimde bütün il ve ilçelerde yeniden refah partisi Fatih Erbakan, genel başkanımız önderliğinde hür bir şekilde seçime girecek. Geçen seçimdekinden farklı bir şekilde sadece bir aday olmadığından illa ki işte bunu desteklemezseniz başka birisi başa gelir korkusu olmadığından bütün il ve ilçelerde Türkiye de kendi adaylarımıza seçime gireceğiz. Diğer siyasi partiler gibi kimisi rant için, kimisi makam için kimisi ihale için siyaset yaparken bugün yeniden refah partisi ve teşkilatları tamamen Allah rızası için siyaset yapıyor. Hiçbirimizin bir maddi çıkarı yok, buna inanabilirsiniz, isterseniz siyasetimizin yani teşkilatlarımızın içinde bulunarak böyle davrandığımızı da birebir görebilirsiniz. Allah izin verirse hem Büyükşehirde hem de Didim'de bizi iktidara taşırsanız, biz halkın ihtiyacı olan en önemli konulara para harcayıp israfı ortadan kaldıracağız. Gereksiz borca girmeyerek belediyeye batırmayacağız, rantiye yapmayacağız.

Yeniden Refah (5)

AYDIN BŞB ADAYINI DA AÇIKLADI; SERDAL BULUT

Allah izin verirse belediyelerin kapısına rüşvet alan da veren de melundur yazısını asacağız. Büyükşehir adayımız inşallah önümüzdeki günlerde açıklanacak ismi Serdal Bulut Kuşadası’ndan bir arkadaşımız; bir iş adamı, kendisi onu da ilerleyen zamanlarda tanıtacağız. Şimdi hazır fırsat elimizdeyken onu da söylemiş olalım şu anda. Şu anda yine Didim ilçe başkanımız devri Oktay teşekkür ediyorum. Didim Belediye Başkanı adayımız da Ali Keskin bey'e başarılar diliyorum inşallah Didim'de ve tüm Türkiye'de zaferler bizim olur.” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Yeniden Refah Partisi Didim İlçe Başkanı Devrim Oktan ise Kurulduğumuz 20 Kasım 2018’den bu yana hayırlı muhalefet yapmak ve hayırlı işleri vesile olmak ilkesiyle çalıştı. Milletimizin, milletimiz değişim istemektedir. Milli görüş belediyeciliği demek ahlaklı belediyecilik demektir. Aynı az ve aynı heyecanla yeniden refah partimize hayırlı hizmetler yapacağız. Didim ilçemizde yeni ve hayırlı hizmetler yapacağına inandığımız Ali Keskin, başkanımıza ve ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

kazada 5 kişi yaralandı kazada 5 kişi yaralandı

Yeniden Refah (6)

BU YOLA BAŞ KOYDUK

Yeniden Refah Partisi Didim Belediye Başkan adayı Ali Keskin ise kendisini tanıtarak aslen Samsunlu olduğunu inşaat işleriyle uğraştığını ve 4 çocuğunun olduğunu bildirdi. Keskin Partinin teklifini kabul ederek yola çıktığını ifade ederek “Partimiz beni belediye Başkanlığı adayı olarak teklifini sundu biz kabul ettik zaten güzel bir parti. Bu yolda iyi adımlar atacağıma inanıyorum. Kazanmak için her şeyi yapacağız ama kirli siyaset yapmayacağız, düzgün olacağız, başarılı olacağız. Allah’ın izniyle Didim'le ilgili konuşmak gerekirse Didim sanki kaderine terk edilmiş gibi gariban gibi duruyor. Hiç kimse mutlu değil. Hiç kimsenin yüzü gülmüyor. Didim'in de yüzü gülmüyor. Didim yeni bir canlı, yeni bir heyecan, yeni bir yönetim, yeni bir dinamik bir yönetim olarak bu yola baş koyduk. Allah’ın izniyle de başaracağız.” dedi.

Yeniden Refah (7)

HABER: ELİF DİKBAŞ Yeniden Refah (11)

Yeniden Refah (1)

Editör: Ergun Korkmaz