Aydın futbolunun mütevazi duruşuyla kendi öz kaynakları ile ayakta kalmaya devam eden KAYA ÖZCAN Başkanlığında Yıldızspor yönetimi sezonu değerlendirmek için KEYİF BAHÇESİNDE İftar yemeğinde bir araya geldi.

Bölgesel Amatörde dev bütçeli takımlarla 4 yıldır devam eden Aydın ın sevilen kolej takımı YILDIZSPOR ligin bitmesine bir hafta kala Süper Amatöre düştü.

Başkan KAYA ÖZCAN gecede yaptığı konuşmada.Öncelikle yaz kış demeden her zaman bizim yanımızda olan Aydın basınına teşekkür ederek,konuşmasında "Aydın Valimize,Hocalarımıza,

Futbolcularımıza,Aydın BŞB,Efeler BLD Başkanlarına,Aynı ligde olan Davutlarspor,Didim BLD,Sökespor Başkan ve yöneticilerine,bize destek olan iş insanı arkadaşlarımıza,çok teşekkür ederim.Küme düştük ama daha güçlü bir şekilde geri geleceğiz.Bütçesi büyük takımlarla mücadele ettik.

Bazı futbolcularımızın önünü açtık başka takımlara gönderdik."

Diyerek açıklamalarda bulundu.

Bizde Kaya Özcan ve Arkadaşlarına bu gece için teşekkür ederiz çok güzel keyifli sohbeti futbol olan bir akşam geçirdik.Keyif Bahçesi personeline ilgileri için teşekkür ederiz.Tüm Dostlara arkadaşlarımıza selamlar sevgiler.