İlk yarının son maçında Efeler Temsilcisi OKT Trailler Işıklı Spor'u evinde ağırlayan Altınkumspor sahadan 2-2'lik beraberlikle ayrıldı.

DİDİM’DE EMEKLİLER EYLEM YAPTI: TÜİK’İ İNANMIYORUZ DİDİM’DE EMEKLİLER EYLEM YAPTI: TÜİK’İ İNANMIYORUZ

Hafta içinde teknik sorumlular Eray Günaydın ve Ferdi Nalbant'ın istifası sonrası takımın başında U-15 takımı teknik sorumlusu Özberk Makasçıoğlu'nun takımın başında çıktığı maçta, kalede Ulaş Aygün, Oğuzhan Sönmez, Doğan Güzel, Onur Türkmen, Cenker Barış, Bülent Tek, Murat Demir, Yakup Güllü, Yusuf Gümüştaş, Can Engil, Cemre Kahraman ilk 11'i ile mücadeleye başlayan Altınkumspor 10. dakikada Yakup Güllü 'nün asistinden uzaktan isabetli şutla topu ağlarla buluşturan Can Engil Altınkumspor'u 1-0 öne geçirdi.

30.Dakika'da ise anı atakla gelen ışıklı spor bulduğu golle ilk yarı 1-1 sonuçlandı.İkinci yarı, Efe Yıldırım, Mustafa Dündar ,Mehmet Çakaloğlu, Berkay Kurt değişiklikleri yapan Altınkumspor aradığı golü bulamazken , uzatma dakikalarında karşılıklı goller geldi.90.Dakika'da Işıklı Spor Fatih Akyol'la öne geçti. 1 dakika sonra Altınkumspor Cenker Barış'ın ortasında Murat Demir ile golü buldu. 90+8.Dakika'da Altınkumspor Cemre Kahraman ile 3-2 öne geçse de gol ofsayt gerekçesi ile iptal edildi ve karşılaşma 2-2'lik beraberlikle sonuçlandı.

HABER: ERGUN KORKMAZ 

altınkumspor-3

Editör: Ergun Korkmaz