Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısına CHP’li Cengiz Kızıldağ, AKP’li Cemal Engil, Erdinç Ülker, Şakir Saruhan ve Mehmet Tekdemir mazeretli olarak katılmadı.

GÜNDEM MADDELERİNE GEÇİLDİ

Gündemin birinci maddesi olan Belediye Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen, "5393 sayılı Belediye Kanunu'nun 32. maddesi gereği 2024 mali yılı içinde Belediye Meclis, Denetim ve İhtisas Komisyon Üyelerine yapılacak "huzur hakkı" ücretinin belirlenmesi" konusuna ilişkin komisyon raporu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesi olan Belediye Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen;  "Nakdi Yardımlar konusuna ilişkin komisyon raporu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin üçüncü maddesi olan Belediye Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen;  "Ödenek Aktarma" konusuna ilişkin komisyon raporu görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin dördüncü  maddesi olan Belediye Meclis Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen;  "Yurt Dışı Fuar Giderleri' konusuna ilişkin komisyon raporu görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

Gündemin beşinci maddesi olan Belediye Meclis İmar Komisyonuna sevk edilen, "Efeler 4807 ada 6 parsel numaralı taşınmaza ilişkin 1/1000 ölçekli ilave uygulama imar planına itiraz" konusuna ilişkin komisyon raporu (ret) görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin altıncı maddesi olan Belediye Meclis İmar Komisyonuna sevk edilen,  "Cumhuriyet Mahallesi 1304 Ada 2,3 ve 4 Parseller ile 1851 Ada 5 ve 15 Parseller Uygulama İmar Planı" konusuna ilişkin komisyon raporu görüşüldü. Komisyon raporu oy birliğiyle kabul edildi.

KAYMAKAM KURUCA, İZCİ KAMPI SORUMLUSUNA BAŞARI BELGESİ VERDİ KAYMAKAM KURUCA, İZCİ KAMPI SORUMLUSUNA BAŞARI BELGESİ VERDİ

Gündemin yedinci maddesi olan Belediye Meclis İmar Komisyonuna sevk edilen,  "Yeni Mahalle 1775 ve 1776 Adalar Uygulama İmar Planı Değişikliği Teklifi " konusuna ilişkin komisyon raporu görüşüldü. Komisyon raporu oy birliğiyle kabul edildi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

meclis (2)-4

meclis (4)-2