Basınla sohbet havasında geçen kahvaltılı toplantıda, konuşma yapan CHP İlçe Başkanı Aşkın Atlı, “Yerel seçimlerde Didim’e bir kadın eli değecek, gelişim ve yükseliş hız kesmeden devam edecek.” dedi. 

Didim’de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi Didim’de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi

Düzenlenen etkinliğe CHP Didim İlçe Başkanı Aşkın Atlı, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülru Uzman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha, yönetim kurulu üyeleri ve ilçedeki basın mensupları katıldı.

KARDEŞÇE YAŞAMIN FİLİZLERİNİ DİDİM’DE HEP BİRLİKTE ATACAĞIZ

Toplantıda konuşma yapan CHP’li Atlı, yerel seçime sayılı günler kaldığını belirterek, “ Sadece bir kesimin mutlu, çoğunluğun ise yaşadığı zorluklar ile yaşamını idame ettirdiği bir dönemden geçiyoruz.  Türkiye'ye umut, geleceğe ise ışık saçmak için var gücü ile mücadele eden Cumhuriyet Halk Partimiz için yerel seçimler; hepimizin yarınları için kritik bir eşik olarak görülmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi demokratik mücadelenin ve eleştirel düşüncelerin var olduğu koca bir çınardır. Bizleri ve partimizi bir kriz içerisinde seçim süreci yönettiğimize dair algı çalışması içerisine girenler ne yazık ki istedikleri hedefe asla ulaşamayacaklar. Partimiz çatısı altında birlik ve bütünlüğümüzün yarattığı umudu; bugün sokağa çıktığımızda sıktığınız her elde, kapısını çaldığımız her hane de bizlere tam inanç ile bakan her bir çift gözde görebiliyoruz. Tüm hemşehrilerimiz ile birlikte karamsarlık buhranına kapılmadan, hakça paylaşım kardeşçe yaşamın filizlerini Didim’de hep birlikte atacağız.” dedi.

Chp (8)-1

KIRGINLIKLAR VE KÜSKÜNLÜKLERİ BİR KENARA BIRAKACAĞIZ

CHP’li Atlı, konuşmasında şu ifadeleri de kaydetti: “Didim’de örgütümüz ve Belediye Başkan Adayımız Hatice Gençay ve vatandaşlarımızın desteğiyle; şehrimize değer katan projeler ile süslenmiş, hizmet ve yatırımlar ile övgüyle adından söz edilen bir Didim için var gücümüz ile çalışacağız.

31 Mart akşamı Didim de rekor bir oy ile seçimleri kazanacak ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na yine rekor bir destek vererek Aydın'da bir fark yaratacağız.

Tüm bunları yüreklerinde cesareti, gözlerinde umudu ve tüm düşüncesi gelecek olan vatandaşlarımız ile başaracağız. Kırgınlıklar ve küskünlükleri bir kenara bırakacağız.

Yerel seçimlerde Didim’e bir kadın eli değecek, gelişim ve yükseliş hız kesmeden devam edecek.

Partimize gönül vermiş tüm yol arkadaşlarımıza, büyüklerimize kapımız her daim açık. Bu partinin kapısı Cumhuriyetin 2. Yüzyılına açılan vizyonun kapısı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimlerinin ışığı ile aydınlanan geleceğimizin kapısı. Birlikte, hep birlikte geleceğimizi geri kazanma yolunda bir viraj olarak gördüğümüz yerel seçimler öncesinde beraber çalışmaya, bizlere destek olmaya davet ediyorum.”

Chp (5)-4

Didim CHP’nin yeni yönetiminde ise şu isimler yer aldı: Aşkın Atlı, Deniz Dağca, Işıl Melisa Aktaş, Özgür Şimşeker, Adnan Abacı, Gökhan Uzman, Toygun Ak, Tahsin Albayrak, Çağseli Taşçıoğlu, Özge Ergünaç Turan, Ramazan Kamacı, Mehmet Dura, Güven Topal, Eren İlhan, Fatma Biçil, Ferhat Başköy, Bener Güler

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Chp (2)-8