Didim Belediyesi, yaşamı birçok alanda kolaylaştırmak, yaşanan ekonomik zorluklarda vatandaşlara destek olmak amacıyla Halk Kartı uygulamasını başlattı.

Halk Kart uygulaması için ilçede ikamet eden tüm vatandaşların Belediye binasında hizmet veren Halk Masası’ndan veya Barış 1 Kafeterya’dan T.C kimlik numaraları ile Didim Belediyesi Halk Kart başvurusu yaparak, %10 indirim fırsatlarından yararlanabilecek.

HALK KART, SADECE BİR KART DEĞİL BİR AYRICALIKTIR

Didim Belediyesi, halk kart uygulamasıyla belediyeye ait olan 6 işletmede geçerli olacağını ifade ederek, “Sonsuz güzelliklere ev sahipliği yapan Ege'nin incisi Didim'de yaşamayı seçmiş hemşehrilerimiz için harika bir haberi paylaşmanın zamanı geldi! Didim Belediyesi olarak, sizi daha fazla ayrıcalık ve indirimle buluşturacak olan "Didim Belediyesi Halk Kart" projesini gurur ve heyecanla sunuyoruz. Ülke olarak her birimizin derinden etkilendiği zorlu ekonomik süreçlerde hem Didim'de yaşayan hemşehrilerimize destek olmak, yaşamı kolaylaştırmak hem de kentimizin günden güne gelişip, büyümesini sağlamak adına oluşturduğumuz Didim Belediyesi Halk Kart'ı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Didim Belediyesi Halk Kart, sadece bir kart değil bir ayrıcalıktır.” paylaşımında bulundu.

PEKİ BU KART DİDİMLİLER İÇİN NELER SUNUYOR?

Didim Belediyesi Halk Kart, Didim Belediyesi iştiraki işletmelerde %10'dan başlayan indirimler ve avantajlar sunar. Yemeklerinizde ve alışverişlerinizde Didim Belediyesi Halk Kart'ın size sağlayacağı indirimlerle hem yaşam şartlarınızı olumlu yönde etkileyecek hem de Didim'de yaşamanın keyfini çıkarmanıza imkân sağlayacaktır.

Didim Belediyesi Halk Kart, Didim'in yerel işletmelerini ve ekonomisini desteklemek amacıyla oluşturulmuş olup ilerleyen günlerde kartınızı kullanabileceğiniz işletmeler ile yeni anlaşmalar gerçekleştirilecektir. Bu sayede siz sadece avantajlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda kentinizin gelişmesine katkıda bulunursunuz.

Didim Belediyesi Halk Kart ile daha fazla ayrıcalık, daha fazla keyif ve daha fazla Didim deneyimi sizleri bekliyor. Siz de Didim'de yaşamanın keyfini çıkarmak ve birbirinden özel imkânlardan yararlanmak için hemen Didim Belediyesi'nden Didim Belediyesi Halk Kart'ınızı temin edebilirsiniz.

Not: Didim Belediyesi Halk Kart ile ilgili güncel indirimler ve avantajlar için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret etmeyi unutmayın.

DİDİM BELEDİYESİ AİT İŞLETMELER NELER?

BARIŞ 1 KAFETERYASI

ADRES: ÇAMLIK MAHALLESİ YALI CADDESİ NO:2/B DİDİM/AYDIN

BARIŞ 2 KAFETERYASI

ADRES: ÇAMLIK MAHALLESİ AYTEPE CADDESİ NO:3 DİDİM/AYDIN

BARIŞ 3 KAFETERYASI

ADRES: AKBÜK MAHALLESİ 2011 CD. NO: 1/A DİDİM/AYDIN

DİDİM BALIKÇISI

TELEFON: 0256 813 60 09-0546 664 16 00

Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor Kipaş Kağıt Fabrikası'ndaki yangın 16 saattir devam ediyor

ADRES: ÇAMLIK MAHALLESİ YUNUS CD. NO:74/A DİDİM/AYDIN

MAVİ MANDALYA BALIK RESTAURANTI

TELEFON: 0546 668 16 04

ADRES: AKBÜK MAHALLESİ 1001CAD. NO:163/A DİDİM/AYDIN

HABER: ELİF DİKBAŞ 

SASAAS

Editör: Ergun Korkmaz