Milli Eğitim Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın desteğiyle Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) ve Avrupa Birliği'nin (AB) aday ülkelere sağladığı Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) ile finanse edilerek Yalıköy İlkokulu Müdürlüğü bahçesine yapılan 2 prefabrik Anasınıfı 2023- 2024 Eğitim Öğretim yılı başından itibaren okul öncesi çağındaki öğrencilere hizmet vermeye başladı.

Yalıköy İlkokulunda okul öncesi çağındaki 4-5 yaş grubu öğrencilere hizmet veren ek prefabrik 2 anasınıfının İnternete erişimi için Kablosuz Wifi Sistemi ve 8 adet güvenlik kamerası ve kayıt cihazı ihtiyacı Didim Kent Konseyi ve Didim Help in Hands grubu tarafından karşılandı.

Didim’de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi Didim’de "Genç Şefler Yemek Yarışması" düzenlendi

Yalıköy İlkokulu Müdürlüğüne yapılan destek sonrası okula ziyaret düzenleyen Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız, Kent Konseyi Genel Sekreteri Şebnem Öz Tezel, yönetim kurulu üyeleri ve Didim Help in Hands grubuna Didim Yalıköy İlkokulu Okul idarecileri tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Help In Hands (2)

Didim Kent Konseyi, Didim Help in Hands grubu prefabrik anasınıfındaki okulöncesi öğrencilerini sınıflarında ziyaret etti. Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan ziyaretçilere minik parmaklarla yapılan resimler hediye edildi. Birlikte pasta kesilerek desteklerinden dolayı ziyaretçileri temsilen Help in Hands gurubu sözcüsü Lynn Cole’ ye Didim İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ümit Kale tarafından teşekkür plaketi verildi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Help In Hands (3)

Help In Hands (1)