Didim Ticaret Odası Meclis Başkanı Mete Telyakar’ın iş yoğunluğu sebebi ile Didim Ticaret Odası meclisinde temsil ettiği D.E.K.O İnşaat Limited Şirketi temsilci değişikliğinde bulundu. Tüzel kişilik adına Mete Telyakar yerine Ruşen Kulalı Meclis Üyesi oldu.  Mete Telyakar’dan boşalan Meclis Başkanlığı için 28 Aralık tarihli Meclis Toplantısında yapılan seçimde oy birliği ile Eda Yücel İlhan Meclis Başkanlığına seçildi. 

19 Mayıs kutlamaları Atatürk Stadı’nda devam etti 19 Mayıs kutlamaları Atatürk Stadı’nda devam etti

 Telyakar, iki dönem üst üste oy birliği ile kendisini Meclis Başkanlığına layık gördükleri için meclis üyelerine teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş, Telyakar’a Odaya yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek kararının kendisi için hayırlı olmasını diledi. 

Yeni Meclis Başkanı Eda Yücel İlhan, bugüne kadar verdiği hizmetler için Mete Telyakar’a ve kendisini bu göreve layık gördüğü için de tüm meclis üyelerine teşekkür etti. Didim Ticaret Odasının iyi işleyen bir Oda olduğunu ifade ederek, Meclis Başkanı olarak Odanın işleyişine ve hizmetlerine katkı sunmaktan memnuniyet duyacağını söyledi.  Başkan Hilmi Erbaş ve Meclis Başkanı Eda Yücel İlhan Mete Telyakar’a teşekkür plaketi verdi.

HABER: ELİF DİKBAŞ