DİGİAD Başkanı Mustafa Teke, Başkan Yardımcıları Fahri Kösem, Yusuf Gökçe ve Yücel Can, Sayman Orhan Boztepe , Denetim Kurulu Başkanı ve Danışman Kâşif Eryürek’ten oluşan heyet, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş tarafından misafir edildi.

DİGİAD Başkanı Mustafa Teke ve yeni yönetime başarılar dileyen Erbaş, demokrasilerde sivil toplum kuruluşlarının önemli bir işlevi ve sorumluluğu olduğunu ifade etti. Kentin kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının, entelektüellerinin birlikte hareket ettiği durumlarda kentin gelişimi ve sorunlarının çözümü noktasında netice alındığının altını çizdi. Herkesin parça parça iş yaptığı, planlamanın olmadığı durumda netice alınamadığı belirtti. “Kent bir hayal kurmalı, bu hayali gerçekleştirecek irade ortaya koymalı, talep etmeli ve talebini takip edecek baskı oluşturabilmeli” dedi.

Ziyarette İlçenin yatırım ortamı değerlendirildi. Yatırımcı için kolaylıklar içermesi gerektiği teyit edildi. İyileştirmek için yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Belediye ve Ziraat Odası arasında protokol Belediye ve Ziraat Odası arasında protokol

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Editör: Ergun Korkmaz