Polis Moral Eğitim Kamp merkezinde düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan, Didim Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Deveci ve İbrahim Metin Başer, İlçe Emniyet Müdürü Yunus Dinç, İlçe Jandarma Komutanı M. Gani Solak, bazı siyasi parti ve STK temsilcileri, ilçede yaşayan şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya gelen ilçe protokolü, ezanın okunmasıyla birlikte dua ederek oruçlarını açtı.

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca, konuşmasının başında bir doğar bin ölürüz şiarıyla aziz vatan topraklarının korunması ve ülkenin bekası noktasında şehitlerimizin ve gazilerin ortaya koyduğu mücadelenin farkında olduklarını ifade ederek, şehitlerin emanetlerine ve gazilere her türlü önemi verdiklerini söyledi.

Iftar (1)

Mübarek Ramazan ayında geleneksel hale gelen iftar yemeğinde bir arada olunmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuruca, her zaman ve her ortamda şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti. Konuşmanın ardından dualar edildi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Iftar (6)

T T R

Didim’de yaşanan tartışma sonucu bir kişi hayatını kaybetti Didim’de yaşanan tartışma sonucu bir kişi hayatını kaybetti

H T

 

 

Editör: Ergun Korkmaz