İlçemizin yerelde 5 yıl kimler tarafından yönetileceğinin belirlenmesine az bir zaman kaldı. Bütün partiler aday belirlemek için çalışıyor. Bizim partimizdeki 18 aday adayından birisi de benim.

Siyaset bir çok insanımızın gözünde kirli bir mezra insanlarımızda bu konuda haksız da değiller, ama söyle bir gerçekte varki bizleri de seçilmiş siyasetçiler yönetiyor, bizlerin ödediği paraları bizim için ya doğru yada yalnış kullanıyorlar.

Halk olarak da bizlerin sorumlulukları var, bu sürecin dışında kalma hakkımız yok, hangi partili olursak olalım partimizin adayının belirlenmesine sessiz kalmamalı ve sesimizi yükseltmeliyiz. Belki bizlere aday belirleme sürecinde fikrimiz sorulmayabilir sosyal medyadan bile olsa doğru ve dürüst bildiğimiz insanlardan yana tavrımızı ortaya koymalıyız, bu konuda kamuoyu oluşturmalıyız.

Ben Mustafa BEKAR olarak sizleri kismen ziyaret ederek ve sosyal medya üzerinden kendimi ve düşüncelerimi sizlerle tanıtmaya çalıştım.

SHP de 5 yıl ilçe sekreterliği, CHP de 12 yıl ilçe başkanlığı yaptım.

5 dönem kurultay delegeliği, 2000 yılında %8 oyla teslim aldığım partiyi 2012 yılında %52 oyla devrettim, başkanlık dönemimde 2 kez Didim Belediye Başkanlığı ve Akbük belediyesini kazandık. Didim tarihinde hiç 1. Parti olmamış CHP yi her şeçimde 1. Parti yaptık ve böyle bir alışkanlık oluştu.

Bu süreçte bizimle çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum.

Tercübeliyiz, kararlıyız, partililerimize ve partimizin 2028 iktidarina katkı vereceğimize inaniyoruz. Biz CHP'nin evlatlarıyız,

Partimizin iktidarına inanıyoruz. Ülkemizi bu girdaptan kurtaracak tek parti CHP dir.

Sizlerde bize inanın and içiyoruz başınızı öne eğdirmeyeceğiz.

Saygı ve sevgilerimle.

Mustafa BEKAR

CHP Didim Belediye

Başkan Aday Adayı