Altınkum Yalı Caddesi üzerinde bulunan Medusa takı stantları için noter huzurunda kura çekilişi yapıldı.

Didim’de 14 bin 911 öğrenci karne aldı Didim’de 14 bin 911 öğrenci karne aldı

Altınkum Yalı Caddesi üzerinde bulunan ve işletmesi Didim Belediyesi’ne ait olan Medusa takı stantları için noter huzurunda kura çekilişi yapıldı.

Medjusa (8)

Çekiliş, Didim Belediyesi düğün salonunda gerçekleşirken, çekilişe Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, Didim Belediye Başkan yardımcısı Aydan Aşık Turgut ve bazı belediye personelleri katıldı. Medusa Stantları için gerçekleşen çekilişe kadın üreticiler yoğunluk gösterdi. 

Çekiliş öncesinde kuraya katılan vatandaşların isimleri alındı ve numaralar verilirken, 65 stant için fiyat bilgilendirilmesi yapıldı. Kura öncesinde vatandaşların soruları cevaplanmasının ardından ise çekiliş yapılmaya başlandı. Yaklaşık bir saat süren çekiliş sonucunda, 65 stant bu yılki sahiplerine kavuştu. Yalnızca pandemi dolayısıyla kapalı olan stantlarda el emeği ürünlerin satılması ilçeye gelen vatandaşlarında ilgilisini çekiyor. Stantlarda çanta, bez bebek, takı ve dekorasyon ürünlerine yer veriliyor.

Çekilişle ilgili açıklama yapan Başkan Gençay, “Her yıl Altınkum mahallemizde kurduğumuz Medusa Takı Stantları’nın kura çekilişini Belediyemiz Düğün Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirdik. Kura çekimi ile şeffaf ve adil bir şekilde, stant sahibi olan hemşehrilerimizi belirledik. Didim'imizin turizm sezonuna önemli katkı sağlayacak olan Medusa Takı Stantlarının bu yıl da ilçemize bereket getirmesini diliyoruz.”dedi.

Medjusa (9)

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Medjusa (6)

Medjusa (12)

Medjusa (10)

Editör: Ergun Korkmaz