Didim’de 18-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Okçuluk Aydın İl Birinciliklerinin açılış seremonisi Didim Sentetik sahada gerçekleşti. Seremoniye, Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu, AKP Didim İlçe Başkanı Sebahattin Akkuş, sporcular ve antrenörler katıldı.

Okçuluyk (7)

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılış seremonisinde açılış konuşmasını Didim İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ufuk Kurucu tarafın yapıldı. Kurucu, konuşmasında “Aydın Okçuluk İl Birinciliği yarışmalarına hepiniz hoş geldiniz. Birçok branşta, Didim ilçesi olarak, ilçe müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptık. İl şampiyonluğu, ulusal şampiyonluklar da  dahil.. Bu sefer de ilk defa ilçemizde okçularımızı ağırlıyoruz. Okçularımızı ağırlamaktan dolayı çok mutluluk ve gurur duyururuz. Yarışmaya katılan tüm sporcularımıza ekibim olarak başarılar diliyorum. Saygıdeğer hakemlerimiz ve il okçuluk temsilciliği ekibimiz iki gündür hazırlık noktasında sıkıntılar yaşayarak bu ortamı hazırladık. Öncelikle o ekibe de çok teşekkür etmek istiyorum. Altı farklı kategoride yarışmalar olacak. Dereceye giren öğrencilerimiz, sporcularımız Aydın’ı temsilen Türkiye Şampiyonası'na katılacaklar. Bu noktada bütün sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Didim’de “19 Mayıs satranç turnuvası” düzenlendi Didim’de “19 Mayıs satranç turnuvası” düzenlendi

Okçuluyk (6)

Açılış konuşmasının ardından deneme atışı yapan Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, sporcularla sohbet ederek başarılar diledi.

HABER: ELİF DİKBAŞ Okçuluhhk (11)Okçuluyk (4)

Okçuluyk (3)

Okçuluyk (9)