Didim'de  1 tutuklama Didim'de 1 tutuklama

Protokol, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, Didim Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Öğretim Görevlisi Dr. Muhammet Nimet Çavuş ve Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş tarafından imzalandı. İmza Törenine; Üniversite Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bertan Akyol, Didim MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr. Eren Gönül ve Didim MYO Öğretim Görevlisi Aytekin Kalkan katıldı.

İmzalanan protokol kapsamında; 15-16 Şubat 2024 tarihleri arasında ADÜ Didim MYO ve Didim Ticaret Odası iş birliğiyle düzenlenecek olan ‘Didim Kültür ve Turizm Sempozyumu’na  ilişkin düzenleme, görev, yetki ve sorumlulukları belirlendi.

Ulusal ve uluslararası katılımcıların çalışmalarıyla gerçekleştirilecek olan sempozyumda, turizm merkezi olan Didim ilçesinin kültür ve turizm potansiyelini farklı yönleriyle ve disiplinlerarası geniş bir platformda ortaya koymak amaçlanıyor.Üniversite Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent, “Düzenlenecek sempozyum ile birlikte turizm cenneti Didim ilçemizin tanıtımını yaparak bölgesel gelişime katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Üniversitemize ve Aydın’a hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

adü myo (1) (Large)

Editör: Ergun Korkmaz