18 Haziran Pazar günü Didim Belediyesi Babalar Günü vesilesiyle Didim Kent Meydanı’nda etkinlik düzenledi. Başrolünde Tolga Çevik ve kızı Tuna Çevik’in yer aldığı “Sen Benim Her Şeyimsin” isimli film, arabalı açık hava sinemasında Didimliler için beyaz perde de sunuldu.

Etkinliğe Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Başkan Yardımcıları Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci, Zeynel Şener, bazı siyasi parti ve STK üyeleri ve çok sayıda vatandaş arabalarıyla birlikte katılım gösterdi.

Film öncesinde Didim Belediyesi tarafından seyircilere ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikram edildi. Film öncesinde günün anlam ve önemine dair konuşmasını gerçekleştiren Başkan Atabay, “Hepiniz hoş geldiniz. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Aslında ayakta kalan yurttaşlarımız var ama biz arabalı sinema olarak değil normal bir sinema gösterisi olarak yapacaktık bunu. Yani iskemle getirecektik ama hava durumu bizim bunu yapmamızı engelledi. Çünkü yağış gösteriyor. Çocuklarımızın karne alma haftaları biliyorsunuz onlar için çok güzel iki günlük bir program hazırlamıştık ertelemek zorunda kaldık.  Çarşamba ve Perşembe günü yapacağız. Onu da ayriyeten duyuracağız. O yüzden bu akşam böyle biraz kargaşa oldu ama hiç problem değil. Araçta olan araçsız olan, yanında iskemlesini getiren hep beraber bu akşam güzel Babalar Günüyle ilgili bir film seyredeceğiz. Bütün babalarımızın babalar gününü kutluyorum. Bütün çocuklara, bütün ailelerimize babalarıyla beraber, anneleriyle beraber, hep beraber mutlu, huzurlu ve Türkiye'nin geleceğine daha güvenle bakabileceği günler diliyorum. Hepinize iyi akşamlar diliyorum, iyi seyirler diliyorum var olun.” sözlerine yer verdi.

ujmujju

Gerçekleşen konuşma ardından, film beyaz perdeye aktarıldı. Büyük bir sessizlikle seyredilen film, Didimlilerden büyük ilgili gördü. Bir anda baba olmak zorunda kalan başrolün, çocuk büyütmekte yaşadığı zorlu süreç izleyicilere aktarıldı.

HABER: EBRU GÖRMEZ 

Büyükşehir işçilerine 33 bin 250 TL promosyon Büyükşehir işçilerine 33 bin 250 TL promosyon

3-89

mujmumuj

mkömıkö

mjmjumuj