CHP Didim İlçe Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. tura kalması sonrasında, seçim çalışmaları kapsamında “Müzik Gecesi” düzenledi. Gündüz saatleri arasında mahalle çalışmalarına devam eden CHP, akşam saatlerinde ise seçim çalışmalarına konserler eşliğinde devam ediyor. Düzenlenen müzik gecesine CHP ilçe yöneticileri, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Halaylar ile başlayan konserde sahneye ilk olarak Didim’in sevilen grubu Grup Eflatun sahneye çıktı. Grup, sevilen şarkılarını söylerken, konuklarda eşlik etti.

L

Kuşadası'ndaki orman yangını büyük ölçüde kontrol altına alındı Kuşadası'ndaki orman yangını büyük ölçüde kontrol altına alındı

Düzenlenen programın sunuculuğunu yapan Mertcan Gür, düzenlenen konserlerinin amaçlarını konuklara aktardı. Didim dışında ikameti olan vatandaşların, oy kullanabilmeleri için bilet temin edileceği belirtildi. Bağışların, CHP Didim İlçe seçim ofisinde yapılabileceği ve bir biletin bir oy olduğu duyuruldu. Konser sürecinde hiçbir sanatçının maddi bir karşılık almadan, destek olmak amacı ile sahneye çıktığı belirtildi. Bilet konusunda sponsor olan kişi ve kurumlara teşekkür edilmesi ardından, konsere devam edildi. İlk konser sonrasında, Grup Pir Sultan Abdal sahneye çıktı. Vatandaşların doyasıya eğlendiği konser, halaylar ile devam etti. 

HABER:HEYBET KARABABA 

99

Ş

Editör: Ergun Korkmaz