ATABAY’ın yaptıklarını ve yapamadıklarını yazmaktan bıktım. Bu sefer ATABAY için Didimlilerin neler yazdıklarına bakalım.

Didim Belediye Başkanı Deniz ATABAY’ın,  “A. Deniz Atabay” adlı Facebook’unda “Ekibimizle beraber kentimizde her geçen gün nitelikli park sayısını arttırmaya devam ediyoruz” paylaşımına vatandaşların yorumlarını okuyun.

ATABAY sildirmedi ise facebook’dan da okuyabilirsiniz.


Bu güne kadar köşe yazılarımda ATABAY için yazdıklarımdan bir farkı var mı?
ATABAY'a  karşı vatandaşın tavrına bakın, sokaklar da ATABAY’ı sorun, 10 kişinin 9'u aynı tavırlarla cevap alacağınıza emin alabilirsiniz.

 *  *  *  *  *

İkiz kulelerin inşaat aşaması devam ederken, “Su basmanına kadar yıkacağım” dediği bina ruhsatını aldı.
ATABAY'ın Didimlilere 10 yıldan beri yalan üstüne yalan söylediği ve tırt olduğu ortaya çıktı.

Geçen yazımda yazdığım gibi.
10 yıldan beri ATABAY Didim’de siyasetini İkiz Kuleler dediğimiz bina üstüne kurdu.
10 yıldan beri “RANTA GEÇİT YOK” dedi.
10 yılın sonunda ATABAY’ın Belediyesin de RANT var mı, yok mu?

10 yıldan beri “EŞKIYA DİDİM’E HÜKÜMDAR OLMAZ” dedi.

Kendisi ve avareleri ile Devletin kaymakamının kapısına dayandı yakışıksız sözler sarf ederek devletin kapısını tekmeledi, görevli Polisi tokatladı vs. vs. 

Didim’de EŞKIYA sizce nerede?”

10 yıldan beri eleştirdiği kişilerin üstünde siyaset yaparak, kendini kamufle etmeyi başardı.

 ATABAY, en son kozunu da “Su basmanına kadar yıkacağım” dediği 12 katlı binanın Tapusu alındığı gün, ATABAY'ın Belediyesi tarafından, Didim Kaymakamlığına mühürlemek için yazdığı dilekçe ile Otelin mantolama işlemini de mizahi olarak gerçekleştirmiş oldu. Otelin mantolama ücretini Deniz AKTAŞ, ATABAY'a elden mi verir, fatura karşılığımı takdim eder bilinmez. 

İnşaat ruhsatında başarılı olamayan ATABAY, Çalışma ruhsatı üzerinden siyasetini şimdilik devam ettirmeye çalışıyor.
Yerel seçimler geldi, Belediye başkan adayı yakında belirlenecek, ATABAY’ın elinde siyasi rant sağlayacak bir şeyler kalamadığı için yakında yine “RANTA GEÇİT YOK” “EŞKIYA DİDİM’E HÜKÜMDAR OLMAZ” yalanları ile CHP Genel merkezine sözde dürüst işler yaptığını göstermek için harekete geçerse şaşırmayın.

Herkesin bildiği konu : ATABAY’ın ikinci kez aday olmasının sebeplerinden biri de “RANTA GEÇİT YOK” “EŞKIYA DİDİM’E HÜKÜMDAR OLMAZ” politikası ile kendini dürüst bir belediye başkanı göstererek,  CHP Genel Merkezine Hamzaçebi’nin de desteyi ile yedirmesi ve kandırması idi.

Didimli CHP'liler kişiye değil, CHP’ye oy verdiği için ATABAY bu gün belediye başkanı olduğunu unutmamak lazım.

Bu durumu çok iyi bilen ATABAY, Didim halkını kendine muhatap bile görmüyor. CHP Genel Merkezindeki abilerine ve CHP'ye yakın ulusal gazeteciler ile muhatap alıp, yeniden belediye başkanı olmaya çalışıyor. 

Didim'lilerin ATABAY'a tepkisini Genele Merkez görmezden gelir ise, vay halimize.

Yazım çok uzun oldu kısadan yazayım ilerideki günlerde açık açık yazarım. ATABAY’ın en son belediye başkan yardımcısı yaptığı kişinin geçmişini bilseniz “OHA” dersiniz.

Yazımın özünü dağıtmadan konumuz dönelim.
CHP Genel merkezi üçüncü kez de bu yalanları yer mi bilinmez.
CHP Genel Merkez, Didim’deki başta CHP’lilerin %90'nının eleştirdiği kişiyi aday gösterir ise (Allah korusun), AK Parti ilk kez Didim’de yerel seçimlere büyük bir umutla girecek.

Özel bir Not :
Bir hafta önce Didim’de bir grup misafirlerimiz vardı.
Biri araştırma şirketi sahibi, diğerleri Ulusal TV kanallarında program yapan sözde sol görüşlü gazetecilerin, Didim’e 3-4 günlüğüne geldiği ve bu kişiler ile kimlerin ilgilendiğini ve misafir etti derseniz?
Kimlerin olduğu, kimin misafir ettiği, nerede misafir edildiği şimliklik bende kalsın.


Sözün Özü : Tarzan zor durumda, son kozlarını oynuyor...