Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca’nın eşi Eda Kuruca’nın öncülüğünde başlatılan “Mutlu Kadın, Mutlu Aile, Mutlu Toplum” projesi kapsamında seminer düzenlendi.

Didim Ticaret Odası Aytaç Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde gerçekleştirilen seminere İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi Eda Kuruca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ, kurum müdürleri, proje ortağı kurumların temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Panel (1)

DİDİM’DE SİNEK VE LARVALARA KARŞI İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR DİDİM’DE SİNEK VE LARVALARA KARŞI İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından seminerin açılış Didim Aile ve Sosyal Hizmet müdürlüğünden görevli Psikolog Emre Ekizo, aile içerisinde iletişim ve iletişim kanallarının nasıl kullanılacağıyla ilgili slayt eşliğinde bilgiler verdi.

Panel (5)

Seminerde “6284 sayılı ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesi hakkında kanun” ile “Türkiye’de güncel durum, uygulamalar ve çözüm önerileriyle” ilgili olarak Av. Dr. Öğr. Üyesi Berrin Güner konuşması olarak yer aldı. Güner slayt eşliğinde yaptığı sunumda soruları da yanıt verdi. Programın sonunda Güner’e çiçek takdim edildi.

Panel (6)

HABER: ELİF DİKBAŞ 

Panel (3)

Panel (2)

Editör: Ergun Korkmaz