Ramazan Bayramı münasebetiyle resmi bayramlaşma töreni Kaymakamlık bahçesinde gerçekleşti. Bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca ve eşi Eda Kuruca, Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan ve eşi Başak Saçan Didim Belediye Başkanı Hatice Gençay, kamu kurum ve kuruluş amirleri, siyasi parti yöneticileri, muhtarlar, Oda Başkanları, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Trterter3232İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca konuklarıyla tek tek bayramlaştı. Didimlilerin bayramını kutlayan Can Kazım Kuruca’nın bayram mesajı ise şu şekilde; “Mübarek Ramazan ayının sona ermesiyle birlikte, manevi huzur ve bereket dolu günlerimizin ardından, Ramazan Bayramı’nın sevincini yaşamaya başladık. Bu ay boyunca gösterdiğimiz sabır, verdiğimiz sadakalar ve tuttuğumuz oruçlar, bizleri daha da güçlendirerek, birbirimize kenetlemiştir.

19 Mayıs’ta kortej ve konser düzenledi 19 Mayıs’ta kortej ve konser düzenledi

Protokol Hgdh(6)

Bayramlar, birbirimizi sevmenin, saygı duymanın, dargınlıkları unutmanın ve barışmanın en güzel vesilesidir. Bayram süresince, özellikle yaşlılarımızı, yetimlerimizi ve ihtiyaç sahiplerimizi unutmamak, onlara yardım eli uzatmak ve onları sevindirmek bizler için büyük önem taşımaktadır.

Bu mübarek bayramın ilçemize, ülkemize ve tüm İslam âlemine barış, esenlik ve bereket getirmesini diliyor, Ramazan Bayramını sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçirmenizi temenni ediyorum.” dedi.

HABER: ELİF DİKBAŞ 

G S R G E R F223

Protogferekol (5)