Didim’de geçtiğimiz ay dört kişinin hayatını kaybettiği Didim-Söke yolu Fevzipaşa mahallesi Uslu, Meltem siteleri bölgesindeki kavşağa trafik lambası yapılması için mahalleli Fevzipaşa muhtarlığında imza kampanyası başlatarak ilk adımı atmışlardı. Toplanan imzalar mahalle muhtarı Osman Ali Çolak tarafından Didim Kaymakamlığına ve Didim Belediye Başkanlığına iletilmişti.

Konunun takibi noktasında Didimli muhtarlar; Fevzipaşa muhtarı Ali Osman Çolak, Denizköy Muhtarı Nurettin Yılmaz, Akyeniköy muhtarı Ahmet Akyol ve Balat Muhtarı Mahir Başer Karayolları 2. Bölge Şefliğini ziyaret ederek, bölge müdürüne durumu anlattı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Fevzipaşa mahalle muhtarı Ali Osman Çolak mahalle muhtarlarıyla birlikte Karayolları 2.Bölge Şefi ile görüştüklerini ve ölüm kavşağındaki yaşanan olumsuzlukları dile getirerek trafik lambası konulmasını talep ettiklerini söyledi. Muhtar Çolak ayrıca Karayolları Bölge şefi ise bize kavşağı yerinde inceleyip, yol trafik ölçümü ile araç sayımı yapılıp ona göre karar verileceğini ifade etti.

Vegan büfe artık açılmayacak! Vegan büfe artık açılmayacak!

HABER: ELİF DİKBAŞ