Bugün günlerden Futbol günü dedik.ADNAN MENDERES STADI na geldik.Etrafı "gez göz arpacık" misali gözlemledik.Ne güzel anılar geçirdiğimiz tarihi stadımızı "Depreme dayanıksız diye" kapattılar.Böyle atıl vaziyette görünce içim sızladı.

Amatör Maçların aksamaması için ne kadar güzel bir düşünce ile 15 tane KONTEYNIR ları "TREN VAGONLARI"gibi dizmişler."DEPREM GELMEDEN AYDIN FUTBOLUNU GÜVENCE ALTINA ALDILAR"Yazıklar olsun..

CUMHURİYETİMİZİN 100 YAŞINA Girdiği şu günlerde Aydın Stadında görünen bu tablo AYDIN ınımıza yakışmadı.Diğer yeni stadları Aydın Gençlik Spor İl Müd.Bilbordlarında görmek bizler için çok acıklı bir tablo.Aslında bu KONTEYNIRLARI da filmini çekip Bilbordlarda yerini almalıdır.Üstelik böyle bir hizmetin yeniligin de açılışını yapmalıyız.Şöyle kırmızı kurdela kesilerek tanıtımı yapılmalıdır diye düşünüyorum.Bu açılışı seçilmiş atanmış kim varsa yapmalıdır.Çünki bunlar yeni hizmete giren yerlerdir.Hemde Aydın da ilkleri temsil etmiş oluruz.

Yıllardır Stadımızda maçları izleyen bir Aydın sevdalısı olarak benim içimi acıttı.Bu hallere düşürenlere de her zaman allaha havale edenleri de duyuyorum görüyorum.Bu konuda çok öfkeliyim çok kızgınım.

Stada geldiğimde bazı futbolseverlerde böyle bir görüntüyü Aydın olarak hak etmiyoruz abi diyerek serzenişte bulundular.En sonunda işi siyasete dökenlerde oldu.Aydın ı 8 vekilin temsil ettiğini Aydın ın en önemli stad projesinde bir araya gelemediklerini dile getirdiler.

Bundan sonra oy moy kullanmayacağım Aydın ı futbol olarak tesisler olarak küme düşürdüler diyenleri de duyduk.Bu konuya bir dokunduk bir "AH"işittik.

Bir Aydın sevdalısı olarak bu konuyu her zaman yazmaya devam edeceğiz.Aydın bizim başka Aydın yok.

Stada girerken portatif olarak kurulan "YÜZME HAVUZU"da stadın bir başka kötü bir görüntüsüydü.Zafer Mahallesinde efsane havuzu da yıktılar kaderine terk ettiler pahalılık o işin yapılmasını da engellemiş..

Ayda iki kez EFELERSPOR un maçını izlemek üzere İNCİRLİOVA ya gidiyoruz.İşte bir ağlanacak halimizde orada fiziki şartlar kötü basın ın maçı izlemeye çalıştığı maçın canlı yayın ortamı yeniden gözden geçirilmeli burayı düzenleyenler maç izlemeye geldilermi acaba diye de sormak lazım.

Aydın dan maça gelenler bir daha gitmeyeceklerini stada giremeyen arkadaşlarda bazen bizi arayıp biletli girmek istemelerine yardımcı olmamızı isteyenler çoğunlukta ama bizde yardımcı olamıyoruz tabiki.Bizleri buraya layık görenleri de hiç unutmayacağız diyerek tepkilerini gösterenler çoğunlukta..

Liderlige oynayan Efelerspor un Batmanspor maçı Adnan Menderes te olsaydı 10 bine yakın taraftarın izleme imkanı olabilirdi.Yine ne yazıkki dar alanda zor şartlarda eziyet ve cefa çekilmeye devam edilecek.

Bizlerde tepkilerimizi yazmaya devam edeceğiz..

Tüm Dostlara arkadaşlarımıza selamlar sevgiler.Güzel günlere kalın sağlıcakla...